Yolcu360
Duyuru ve kampanyalar

Yolcu360’tan çok özel bahar indirimi! Bu fırsat kaçmaz!

⏱: 2 dk

Bu indirim kaçmaz Yolcu360‘tan bahar kampanyası ile tüm rezervasyonlarda %5 indirim avantajını yakala! Peki bu özel teklif ne zamana kadar geçerli? İşte ayağınızı yerden kesecek fırsatın detayları…

Yolcu360’tan kaçırılmayacak bahar fırsatı! Yolcu360’tan tüm kullanıcılarına özel, %5’lik araç kiralama indirimi! Sana özel indirim kodunla 30 Nisan 2019 tarihine kadar yapacağın araç kiralama rezervasyonlarında, araç teslim tarihi en geç 31 Mayıs olmak üzere %5’lik avantajla hemen yola çıkabilirsin! Yolculuk planın hazırsa indirim kodun aşağıda!

İndirim Kodun: YLCBHR5

Yolcu360 indirim kodu nasıl kullanılır?

Masaüstü bilgisayarınızda Yolcu360 indirim kodunuzu kullanmak için öncelikle bir araç sorgusu yapmanız gerekmektedir. Yolcu360’ın kullanışlı araç sorgu çubuğunu kullanarak istediğiniz tarih ve lokasyondaki araçları sorgulayın. Karşınıza çıkan araç listesinin sol kısmındaki kutucukların altında “Promosyon kodu kullan” seçeneği ile indirimli fiyatlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Eğer mobil cihazınızda işlem yapıyorsanız önce “Hesabım” sekmesine geçiş yapıp, “Promo kodum var” satırını seçmeniz gerekmektedir. Bu şekilde promosyon kodunuzu tanımladıktan sonra araç sorgu sayfasında indirimli fiyatlar karşınıza çıkacaktır.

%5 Bahar indiriminizle çıkacağınız seyahatinizde şimdiden keyifli yolculuklar dileriz 🙂 Yolcu360’ın sürpriz fırsatlarını daha yakından takip etmek için @yolcu_360 Instagram sayfamızı takip edin!

Kampanya Şartları:

  • %5’lik indirim hakkı her bir rezervasyon için tek seferde kullanılabilecektir.
  • Kampanyanın sonlanma tarihinde değişiklik yapma hakkı YOLCU360 ’ta saklıdır.
  • Bu kampanya başka kampanya ve/veya indirim koduyla birleştirilemez.
  • Kampanya tarihinde değişiklik yapılmadığı sürece indirim kodları en geç 30 Nisan’da kullanılabilecek şekilde, 31 Mayıs’a kadar rezervasyonu yapılabilecek tüm yolculuklar için geçerli olacaktır.

İlgili Yazılar

28-29-30-31 Ekim’de 80 TL İndirimle Yola Çıkmaya Hazır Mısın?

Felat Delibalta

Yolcu360 Araç Kiralama Kampanyaları: Size Özel Ayrıcalıklar!

Felat Delibalta

Şimdi 7 Gün ve Üzeri Kiralayın, 150 TL İndirimi Kaçırmayın!

Felat Delibalta

Yorum Bırak