Yolcu360 Blog
yolcu360 mobil uygulamamız
Yolcu360 Blog > Otomotiv Dünyası > Kiralık Araç Rehberi > Yolcu360 Mobil Uygulamamızı Yeniledik!

Yolcu360 Mobil Uygulamamızı Yeniledik!

Yolcu360 mobil uygulamamız yenilendi! Misafirlerimizin 1 dakikadan kısa süre içinde araç kiralamalarını sağlayan mobil uygulamamızı güncel teknolojilerle geliştirdik. İster iş ister turistik seyahatlerlerinizde, araç kiralama her zaman daha avantajlı. Detaylar için Araç Kiralama Vergi Avantajları yazımıza göz atabilirsiniz. 

yolcu360 mobil uygulamamız yenilendiYolcu360 Mobil Uygulamamızda Sizi Bekleyen Geliştirmeler

Teknik ekibimiz sizden gelen geri dönüşler ve mobil teknoloji alanındaki yenilikleri baz alarak uygulamamızı düzenli olarak geliştiriyor. Uygulamamızı henüz indirmediyseniz, aşağıdaki butonlar üzerinden uygulamamıza ulaşabilirsiniz.

Daha Hızlı Rezervasyon

Yaptığımız geliştirmelerle rezervasyon oluşturma sürecini iyileştirdik. Kullanıcı deneyimini bir adım ileri götürererek, rezervasyon işleminin 1 dakikadan kısa sürede tamamlanmasını sağladık. Denemesi bedava!

Yolcu360 mobil uygulamasını telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

yolcu 360 huawei app indir

Yolcu360 Mobil Uygulamamız: Kampanya Bilgileri Tek Sayfada

Kampanya katılım koşullarını daha ulaşılabilir hale getirdik. Bu koşulları incelemek isterseniz, kampanyanın detay sayfasını ziyaret etmeniz yeterli. 

Rezervasyon Sayfası Daha Bilgi Dolu!

Artık rezervasyon sayfamızda rezervasyon durumunu, araç teslim şeklini, kilometre limitini ve ödeme bilgilerini görebilirsiniz. Ayrıca tedarikçimizdeki rezervasyon numaranızı da bu bölümden görüntüleyebiliyorsunuz. Rezervasyon sürecinizle alakalı tüm bilgiler tek bir sayfada sizi bekliyor. Detaylara bakmak için başka bir bölüme geçmenize gerek kalmıyor!

Arama Sırasında Promosyon Kodunu Girebilirsiniz

Promosyon kodunuz varsa, indirimli araçları listelemek için arama sırasında promosyon kodunuzu girebilirsiniz. Böylece arama sırasında “benim promosyon kodum vardı!” diyerek geri dönmenize gerek yok. İlgili sekmeye kodunuzu girin, indirimli araçlar önünüze gelsin!

Yaşınıza Göre Araç Seçme Keyfi!

Yolcu360 mobil uygulamamıza yaptığımız son geliştirme sayesinde artık yaşınıza göre segmente edilmiş araçları listeyebilirsiniz. Böylece gençler ve genç kalanlar girdikleri yaş skalasına göre daha modern ve spor araçları görüntüleyebiliyor. Daha olgun bir tarz isteyenler ise yaş skalasını yükselterek, tercih ettikleri tasarıma uygun müsait araçları seçebiliyor. 

Şimdilik bu kadar!. Hayatını kolaylaştırmak ve araç kiralama işlemini çok daha hızlı yapmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Unutmayın, Yolcu360 ile “Araç Kiralamak Ne Kolaymış!”

Uygulama ile ilgili fikir ve önerileriniz için bize info@yolcu360.com adresinden ulaşabilirsiniz. İyi yolculuklar!

Yorum ekle