Yolcu360
Duyuru ve kampanyalar

Yolcu360 ile yola çık, Reztoran ile sofrada kazan!

⏱: 2 dk

En keyifli yolculuklar ya güzel bir sofranın ardından çıkılan, ya da sonunda o sofraya ulaşılan yolculuklardır. Kimileri de o sofrayı molada bulmak ister. Yolculuklarınızın çözüm ortağı Yolcu360, en şık restoranların kapısını aralayan Reztoran ile yaptığı işbirliği ile size yeni bir avantaj sunuyor. İşte yolculuk ve yemek deneyiminizi daha konforlu ve ekonomik hale getirecek o avantajın detayları!

Reztoran nedir?

Reztoran şık restoranların kapılarını size muhteşem avantajlarıyla açıyor. Bu akşam yemeğe nereye gidelim? Hangi restoranda yer vardır? Fiyatları veya ortamı nasıldır? Güzel bir yolculuktan önce ya da sonra, hatta yolculuk sırasında bu sorular kafanızdan geçiyorsa Reztoran size yeni bir deneyim sunuyor. Artık restoranları tek tek aramanıza gerek yok. Reztoran hangi restoranda saat kaç için yer olduğunu size anlık olarak gösteriyor! Üstelik yaptığınız her rezervasyon size RezPara kazandırıyor. Peki RezPara nedir ve Yolcu360 ile bu deneyimi nasıl daha avantajlı hale getirebilirsiniz?

RezPara nedir? Yolcu360 ile nasıl daha avantajlı kullanabilirsiniz?

RezPara kazanmak için öncelikle www.reztoran.com sitesine üye olmanız gerekiyor. Üye olduğunuz an hesabınıza 10TL değerinde RezPara tanımlanıyor. Üye girişi ile yaptığınız ve katıldığınız her rezervasyonda ise hesabınıza 5TL değerinde RezPara tanımlanıyor. Yolcu360 misafiri iseniz, ise her rezervasyonda hesabınıza  + 5TL değerinde RezPara daha ekleniyor! Toplamda 50 TL değerinde RezPara biriktirdiğinizde ise bu RezPara’ları bir sonraki rezervasyonunuzda indirim tutarı olarak kullanabiliyorsunuz! RezPara kullanımı hakkında detaylı bilgiyi RezPara sayfasından öğrenebilirsiniz.

Yolcu360 misafirleri Yolcu360 kodunu, Reztoran üzerinden yapacakları rezervasyonlarda Özel İstekler kutucuğuna yazmaları halinde 10 RezPara kazanacaklar! Şık restoranlarda yemek deneyiminizi, sürüş keyfiyle birleştirmek için siz de hemen Reztoran’da bir üyelik açın ve Yolcu360 ile yeni bir yolculuğu planlamaya başlayın!

Kampanya koşul ve detayları

  • Yalnızca online rezervasyonlarda geçerlidir. Çağrı merkezi üzerinden yapılan rezervasyonlarda geçerli değildir.
  • Üye olmayan kullanıcılar RezPara kazanamaz.
  • Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya Kodu: Yolcu360
  • Kampanya kodu Reztoran’ın rezervasyon bilgileri kısmında yer alan Özel İstekler alanına tanımlanmalıdır.
  • Rezpara kazanmak için Reztoran üyesi olmak zorunludur.

İlgili Yazılar

Yolcu360’tan kiralama yapanlara 240 TL’lik araç dezenfeksiyon paketi ücretsiz!

Yolcu 360

500 TL İndirim Fırsatı Yolcu360’ta! Aylık kiralamalarda geçerli indirimi, yıl sonuna dek kullanabilirsiniz!

Yolcu 360

İster Ertele, İster Geriye Çek; Araç Kiralama Fiyatı 99 TL! Şimdi Kiralama yap, Ekstra Fiyat Ödemeden Değiştir!

Yolcu 360

Yorum Bırak