Yolcu360
Güncel

Yolcu360 ile küçük dostlarımız için #ormanamama bırak

Yolcu360 ailesi olarak daha önce kedi evleri projemizle İstanbul sokaklarındaki kedilere soğuk havalarda yardımcı olmaya çalışmıştık. Şimdi sosyal sorumluluk çalışmalarımızı bir adım öteye taşıyor ve özellikle ormanda mama bekleyen köpekler başta olmak üzere, küçük dostlarımıza bir bağış kumbarası oluşturuyoruz.

İster Yolcu360 misafiri olun ister olmayın, bağış kumbaramızda 3.5 TL’den başlayan mamalardan satın alarak kampanyamıza destek olabilirsiniz. Kampanya sonunda toplanan bağışlarla alınan mamalar ve diğer ihtiyaçları birinci elden hayvanlara teslim edip, bu güzel anların videolarını paylaşacağız. Bağışta bulunmak isteyen herkesin katılıp katkıda bulunabileceği bu kampanyaya katılmak için aşağıdaki butonu tıklayarak, kumbara sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Çak Bi Pati ve Ormanamama ile Yolcu360 işbirliği

Bu özel kampanyanın ortaya çıkmasında bize yardımcı olan Çak Bi Pati ve Ormanamama ekiplerine Yolcu360 ailesi olarak teşekkür ediyoruz. Kedi evleri projemize de destek veren Çak Bi Pati ile sokak hayvanlarına yardımcı olmak için pek çok projede birlikte rol almaya devam etmeyi umuyoruz. Eğer siz de sokaklardaki canlara, küçük dostlarımıza el uzatmak istiyorsanız mutlaka yukarıdaki butona tıklayarak bağış kumbaramıza katkıda bulunun. Yapacağınız yardımlarla bir kedi, bir köpek bu gece tok yatabilir. Unutmayın ki hayvanların olmadığı bir dünyanın yüzü gülmez. Biz yaşam alanları giderek daralan küçük dostlarımızın haklarına sahip çıkıyor ve onların sorumluluğunu omuzlarımızda hissediyoruz. Sizlerin destekleriyle onlara yardım elini daha rahat uzatmayı arzuluyoruz.

İlgili Yazılar

2018’in Trafik Cezası Zam Oranlarıyla Ödeyeceğimiz En Yüksek Ceza Miktarları

Yolcu360

Yeni Jetta Ne Zaman Türkiye’de Satışa Çıkacak?

Yolcu360

Bursa Otoshow Ne Zaman?

Yolcu360

1 yorum

taner 12/02/2019 at 5:01 pm

mükemmel bir uygulama yolcu 360ı bu duyarlılıgından dolayı tebrik ediyorum umarım kanatsız melekler için bağışlar sürekli gelir

Yanıtla

Yorum Bırak