Yolcu360
Kiralık Araç Rehberi

yolcu360.com ile Araç Kiralamanın Avantajları 

⏱: 2 dk

Araba kiralamada uygun fiyat seçeneğini bulmak kullanıcı için her zaman önemlidir. Özellikle aylık araç kiralama da en uygun fiyatla istenilen araca ulaşmak, süreci epey avantajlı kılar. Bu amaçla, pek çok kişi farklı online platformlar üzerinde kiralık araç fiyatlarına bakarak bir online araştırma yapmak ister. Ancak online olarak bile olsa tek tek farklı web sitelerine girip çıkmak fiyat almak bu fiyatları not etmek sonra karşılaştırmak ardından geri dönüp en avantajlı olan seçenek için hala fiyatların aynı kalıp kalmadığına bakmak ve ardından kiralama işlemini tamamlamak epey zahmetlidir. Peki, en uygun fiyatlı kiralık araç seçeneğine en kolay nasıl ulaşılır?

yolcu360.com ile Araç Kiralamanın Avantajları

Uygun fiyata araç kiralamak için şüphesiz en pratik yöntem online olanıdır ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi online olarak bile olsa farklı sitelerin farklı fiyatlarına ve farklı araç özelliklerini ayrı ayrı sayfalar açarak kıyaslamak zordur. İşte tam da bu ihtiyaçtan yola çıkan bir online araç kiralama sistemi olan yolcu 360.com, süreci kolaylaştırıyor. yolcu 360.com üzerinden araç kiralamanın birden fazla avantajı var bunlar şöyle listelenebilir:

yolcu360.com’dan araç kiralamak neden avantajlı?

yolcu360.com ile araç kiralamanın birden fazla avantajı var. Bunlardan biri tek siteden çok seçeneğe ulaşmak. Bununla beraber de fiyat karşılaştırması yapabilmek elbette. Önemli detaylardan biri de ödeme kolaylıkları sunması. Şimdi, bunları tek tek inceleyelim…

Tek yerden çok şeye ulaşmak

Tek web sayfası üzerinden ülke genelinde hizmet veren güvenilir RentACar firmalarının hemen hepsinin online rezervasyon modülüne ulaşarak çok geniş bir seçenek havuzuna tek web sitesi ile erişebilirsiniz bu amaçla yolcu 360.com sürekli olarak ülke genelinde hizmet veren RentACar firmaları ile görüşerek işbirliği yapar her gün seçenek havuzunu bu şekilde genişletir dolayısıyla sadece yolcu 360.com sitesi üzerinden Ülkemizde hizmet veren pek çok yerel ve global RentACar firmasının araç kiralama seçeneklerine erişebilirsiniz.

Fiyatları karşılaştırmak

yolcu 360.com birden fazla Rent-A-Car firmasının sizin araç kiralamak istediğiniz yer ve süre için müsait olan araçlarını isteyebilir. Bu listede müsait araçların kiralama fiyatları da bulur dolayısıyla fiyatları karşılaştırılarak En uygun fiyatlı kiralık aracı en hızlı biçimde bulabilirsiniz. Örneğin İstanbul havalimanı Duster kiralama seçeneği arayışında En uygun fiyatı hangi Rent-A-Car firmasının vardı yeni yolcu 360.com üzerinden hızlıca görebilirsiniz. Burada yolcu360.com ana sayfasındaki modüle İstanbul havalimanı lokasyon bilgisini ve araç kiralamak istediğimiz tarih yoruldum girmeniz yeterli. Karşınıza İstanbul yeni havalimanındaki RentACar firmalarının müsait araçları istenecektir. Bu liste üzerinden Dacia markası ve Duster modeli özelinde bir filtreleme yapabilirsiniz. Ardından fiyatları görüntüleyebilir, en uygun fiyatlı olan seçeneğini hızlıca bulabilirsiniz.

Kredi kartına 9 taksitle araç kiralamak

Kredi kartına 9 taksitle araç kiralama avantajı sunan yolcu360.com ile ödeme kolaylığı da elde edebilirsiniz. yolcu360.com üzerinden online ödeme yapabilir, kiralamak istediğiniz araç için kredi kartına 9 taksitle ödeme yapabilirsiniz.

Koşulsuz iptal hakkı sunuyor

yolcu360.com sistemi üzerinden araç kiraladığınızda koşulsuz iptal hakkınız bulunuyor. Planlarınız değiştiğinde misafir hizmetleri ile görüşmeniz yeterli.

İlgili Yazılar

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama

Yolcu360

İzmir’de Aylık Araç Kiralama

Yolcu360

Kiralık Araçla İşlediğiniz Trafik Kusurunun Cezasını Kim Öder?

Yolcu360

Yorum Bırak