Yolcu360
Araç inceleme

Yeni Toyota Supra Çok Acayip!

Yeni Toyota Supra’yı merak edenler için yazdık…

Karşınızda 2018 Toyota Supra

Toyota Supra modeli her dönem çok merak ediliyor. Otomobil tutkunları için 2018 Toyota Supra heyecanla beklenen bir otomobil. Peki, yeni Toyota Supra nasıl görünüyor ve son model Toyota Supra hakkında bilinmesi gereken ne var?

Yeni Toyota Supra Çok Acayip!

Bilenler bilir; son model Supra otomotiv dünyası için çok önemli.  Öncelikle Toyota Supra

demek, Hızlı ve Öfkeli demek. Evet çünkü bu otomobil adeta Hızlı ve Öfkeli filmi ve onun heyecan dolu yarışları ile özdeşleşmiş durumda. Geçtiğimiz günlerde başlayan Cenevre Otomobil Fuarında yeni Supra görücüye çıktı. Zaten pek çok kişi merakla fuarı bekliyordu.

Yeni Supra Cenevre Otoshow 2018’de!

Tetusa Teda adlı baş tasarımcı Cenevre Otomobil Fuarında yeni Supra hakkında açıklama yaptı. Verdiği bilgilere göre 2018 Supra modeli, Hızlı ve Öfkeli serisinin ilk filminden esinlenerek tasarlandı. Filmde Paul Walker’ın kullandığı araç, bugün kullanıcılarına 2 farklı motor seçeneği sunacak.

Gerçek Bir Performans Yıldızı: Toyota Supra

Performans odaklı çok sayıda otomobil var. Bunlara her yıl yeni modeller de ekleniyor. Markalar sürekli olarak yeni modeller geliştiriyor ve sadece performansa odaklanan araçlar tasarlıyorlar. Özellikle fuarlarda bu performans araçları heyecanla bekleniyor. Ancak Toyota Supra’nın bunların arasından ayrışan bir tarafı var. O, bir yıldız. Film yıldızı üstelik de otomobillerle ilgili filmler denilince ilk akla gelen filmlerden birinin yıldızı.

 

İlgili Yazılar

Seat İbiza 1,0 Eco TSi DSG FR İncelemesi

Yolcu 360

2018 Model Honda Accord İnceleme

Yolcu 360

Maserati Levante S Q4 İncelemesi

Yolcu360

Yorum Bırak