Yolcu360
Yeni Toyota Corolla sedan
Güncel

Yeni Toyota Corolla Sedan Satışta!

Yeni Toyota Corolla sedan satışa sunuldu! 2019 Toyota Corolla sedan kaç para? Sıfır Corolla almayı düşünenler için iyi haber, Yeni Corolla satışa başladı. Haberin detayları ve kiralık Toyota Corolla fiyatları için okumaya devam edin…

Yeni Toyota Corolla Sedan Satışta!

Toyota, son 5 yılda öyle otomobiller üretti ki, tüm dünyada kullanıcı güvenini çok sağlam kazandı. Bugün, otomotiv anketlerinin hemen hepsinde Toyota kullanıcı yorumları ilk ya da ikinci çıkıyor. Ulaşılabilir fiyata sıfır araba arayanların “Toyota, baş ağrıtmaz” algısını iyice bir oturttu. Gerçekten de oto ekspertiz yapan uzmanların, oto ustalarının yanına gidin; size Toyota önerisi yaparlar. Markanın bu konuda haklı bir başarısı var. Toyota’nın en sevilen ya da dünya genelinde en fazla popüler olan modeli de Corolla. Ülkemizde de hem ikinci el araç alırken, hem sıfır araba alırken hem de araç kiralama alanında Toyota Corolla çok tercih ediliyor. Şimdi, 2019 Toyota Corolla haberine dönelim…

Yeni Corolla Hazır!

Yeni Corolla sedan üretim bandından indi. Satışa da başladı. 14 Şubat itibariyle ilk yeni Corolla satışı yapıldı. 2019 Corolla’nın bir benzinli bir hibrit versiyonu var. Benzinli motor 1,6.

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye için ayrıca Yeni Corolla elektrikli modeli yatırımı yapıldı. Türkiye Sakarya’daki Toyota fabrikasında şimdi hibrit Toyota Corolla sedan üretimi başladı.

2019 Toyota Corolla sedan kaç para?

Sıfır Toyota Corolla sedan fiyatı hurda teşviki ile 97 bin TL’den başlıyor. Elbette donanım ve pakete ek özelliklerle fiyat yükseliyor. Passion donanım seviyesinde sıfır Corolla fiyatı 170 bin TL bandına dayanıyor.

Kiralık Toyota Corolla Fiyatları

Kiralık Toyota Corolla fiyatları için yolcu360.com üzerindne hızlı ve kolay bir biçimde araştırma yapabilirsiniz. Uygun fiyata Corolla kiralamak üzere fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Toyota Corolla sedan kiralama arayışında farklı rent a car firmalarının seçeneklerini listeleyebilir, liste üzerinden aradığınızı hızlı ve kolay bir biçimde bulabilirsiniz. Kredi kartına 9 taksitle Corolla kiralama yapabilir, uzun dönem araç kiralama seçeneklerine bakabilir ve planlarınız değişirse yolcu360.com güvenesiyle koşulsuz iptal hakkınızı kullanabilirsiniz. Araç kiralama seçenekleri içinde hem yakıt ekonomisi hem de geniş iç hacim- geniş bagaj hacmi ile Corolla modelinin iyi bir seçenek olduğunun altını çizelim.

İlgili Yazılar

Çinli Otomobil Markası Buick Türkiye’ye Gelir mi?

Yolcu 360

Çocuk Yolcu Güvenliğinden Tam Puan Alan 5 Aile Arabası

Yolcu 360

En Çok Satan Tesla Modeli Olacak mı Gerçekten: Tesla Model Y Tanıtıldı!

Yolcu360

Yorum Bırak