Yolcu360
Yeni Ford Focus Yılın Otomobili
Otomotiv Haberleri

Yeni Focus 12 Ödül Aldı!

Yeni Ford Focus çok sevildi. Tüm dünyadan tüketici yorumları neredeyse tamamen olumlu. Zira, Focus’un kemikleşmiş bir hayran kitlesi var. Focus, bu anlamda haklı bir gurur yaşıyor. Diğer yandan 2018 yılında tam 12 farklı ödül aldı. Yani otoriteler de Focus’un iyi bir otomobil olduğu konusunda hem fikir. Gelelim Focus’un aldığı ödüllere…

Yeni Focus Türkiye’de!

2018 Kasım ayı itibariyle Türkiye’ye gelen Ford Focus, hem tasarım hem de motor ve teknolojisi açısından değişmiş görünüyor. Ancak esas değişim motor seçenekleri ve dijital yapıda. Yeni Fod Focus’a Avrupa’nın farklı ülkelerinde yapılan incelemelerle pek çok alanda ödül verildi. Bunlardan biri yılın otomobili ödülü oldu.

Yılın Otomobili Ödülü Ford Focus’un

Ford Focus, dünya genelinde yapılan Yılın Otomobili elemelerinde 1. seçildi (2019). Ayrıca Finlandiya’da yılın otomobili, Hırvatistan ve Belçika’da Yılın Aile Otomobili seçildi. İrlanda Yılın Otomobili ve Yılın Kompakt Otomobili seçildi. Ayrıca İrlandalılar Focsu’a  Autobild Altın Teker Ödülünü verdi. Bulgaristan’da BusinessCar Ödülü verildi. İngiltere’den Parkers Yeni Otomobil ödülünü aldı ve İngiltere’nin En İyi Küçük Aile Otomobili ve yılın otomobili seçildi. İskoçya’da En İyi Aile Otomobili seçildi ve İskoçlar Focus’a Auto Zeitung Otomobil Ödülünü verdi. Almanya Büyük Avusturya Otomobil Ödülünü aldı ve Avusturya Girişimcileri Yılın Otomobili seçti. İspanya Çek Cumhuriyeti Filo Ödülleri de Focus’un oldu.

İlgili Yazılar

2020 | Araç Muayene Ücreti

Yolcu 360

International Engine of the Year Ödülü

Yolcu360

2020 | Usulsüz Çakar Lamba Takma Cezası ve Sorgulaması

Yolcu 360

Yorum Bırak