Yolcu360
Faydalı bilgiler

Yabancı Dil Öğrenmek İçin En İyi Mobil Uygulamalar

⏱: 2 dk

Karantina zamanlarında hem vakit geçirmek hem de kendini geliştirmek için yapılabilecek en iyi aktivitelerden biri yabancı dil öğrenmek. Hem ne demişler bir dil bir insan iki dil iki insan. 😊 Madem koronavirüsü yüzünen yeni ülkeler yeni şehirler keşfedemiyoruz o zaman biz de yeni bir dil öğreniriz. Dil öğrenmek demek sadece farklı kelimeler ile konuşmak demek değil ki… Aslında her dilin bir hikayesi var ve her dil kendi kültüründen izler taşıyor. Bizde Yolcu360 ekibi olarak sizler için en iyi yabancı dil uygulamalarını araştırdık ve yabancı dil öğrenmek için en iyi mobil uygulamalar yazısını hazırladık. 😊

Yabancı Dil Öğrenmek İçin Mobil Uygulamalar

Yabancı dil öğrenmek için en iyi mobil uygulamaları araştırmaya başladıysanız, fark edeceksiniz ki bunun için yapılmış birçok uygulama var. Peki bu uygulamalar arasından en iyi olanını nasıl seçeceksiniz? Teker teker hepsini indirmek ve denemek baya zaman alır. Bizde sizi bu kocaman yükten kurtarmak istedik. Sizin için en çok tercih edilen, en çok indirilen ve en çok beğenilen yabancı dil uygulamalarını bulduk. İster İngilizce, ister Rusça isterseniz Fransızca ya da İspanyolca gibi çeşitli dilleri bu uygulamalar sayesinde kolayca öğrenebiliyorsunuz. Sizin tek yapmanız gereken şey öğrenmek istediğiniz dile karar vermek.

E tabi daha sonrasında da uygulamayı indirmek. Aşağıda paylaşacağımız uygulamalar sayesinde kelime haznenizi geliştirebilir, farklı bir dil de yazmayı, okumayı ve dinlemeyi öğrenebilirsiniz. Karantina günlerinde ilaç gibi gelecek bu uygulamalar sayesinde gerçekten de günler hem verimli hem de çok çabuk geçecek. 🙂

  • Phrasebook

Çok sayıda dil öğrenme fırsatı sunan Phrasebook uygulaması, internet bağlantısı olmadan çalışabiliyor. Google Play Store‘dan indirebilirsiniz.

  • ATi Studios

Japonca, Fransızca ve İspanyolca gibi birçok dil öğrenme uygulamasını sizlere sunan ATi, bu konuda oldukça faydalı bir uygulama. Google Play Store‘dan indirebilirsiniz.

  • Memrise

Bu uygulamada dil öğrenmek için ister ücretsiz isterseniz de profesyonel kısımdan faydalanabilirsiniz.

Memrise indirmek için tıklayınız.

  • Busuu

Son zamanların en popüler dil öğrenme uygulamalarından biri.

Busuu indirmek için tıklayınız.

  • Babbel

10 veya 15 dakikalık dersler ile istediğiniz dili rahat bir şekilde öğrenebiliyorsunuz.

Babbel indirmek için tıklayınız.

  • Duolingo

Duolingo, yeni bir dil öğrenmek isteyenlere yazma, dinleme, okuma gibi birden fazla fırsat sunuyor.

Duolingo indirmek için tıklayınız.

İlgili Yazılar

Bebek Koltuğu Nasıl Kullanılmalı?

Yolcu360

Tatilde Aksiyon Kameralarla Çok Daha Fazla Eğlence

Yolcu 360

Schengen vizesi için gerekli evraklar / Schengen vizesi şartları

Yolcu 360

Yorum Bırak