Yolcu360 Blog
volkswagen Mini Ailesi 2021 Makyajlandı
Araç Kiralama > Yolcu360 Blog > Otomotiv Dünyası > Otomotiv Haberleri > Volkswagen Mini Ailesi 2021 Yılında Makyajlandı!

Volkswagen Mini Ailesi 2021 Yılında Makyajlandı!

Volkswagen Mini Ailesi 2021 yeni haliyle karşımıza çıkıyor. Detaylar için okumaya devam edin!

Mini Cooper makyaj 2021 soruları için harika bir haberimiz var. Mini makyaj 2021 arayışında olan ya da beklentisinde olanlar için Mini yine yeni bir değişim yaşadı…

İngiliz otomobil üreticisi, Mini ailesini yine makyajladı. Her bir makyaj operasyonu ile kullanıcısı tarafından daha fazla şekillendirilse de kült tarzından hiç ödün vermeyen Mini ailesinin geçirdiği makyaj Otomotiv Haberleri köşemizin konusu oldu. Bakalım, Mini nasıl bir makyaj geçirmiş…

Mini 3 Kapılı ve 5 Kapılı Modellerine Yeni Makyaj!

Mini ailesinin 3 kapılı ve 5 kapılı modelleri makyajlı halleriyle geliyor. Hem hatchback hem de cabrio modelleri kapsayan bu makyaj operasyonu sonucunda otomobillerin biraz daha sportif bir havaya kavuştuğu fark ediliyor. Yeni farlar ise en büyük ve dikkat çekici yenilik oldu. Altıgen ızgara formları da büyüdü. Tamponları ise tamamen değiştirildi. Çamurlukları da biraz daha şişkin olacak şekilde yeniden tasarlanan Mini ailesinin hatchback ve cabrio seçenekleri, daha fazla araziye uyumlu bir havaya kavuşmuş. 

Elektrikli Mini incelemesine de bakın!

volkswagen Mini Ailesi 2021 MakyajlandıDeğişim Dikkat Çekici: Volkswagen Mini Ailesi 2021

Genellikle makyaj operasyonlarından sonra tasarımda devrimsel yenilikler görmeyiz. Ancak Mini 2021 makyajı ile radikal bir değişimin altını çiziyor. Mini modellerinin son makyaj sonrasında daha az krom kaplama taşıyor olması da bu büyük değişimin bir kanıtı niteliğinde. Ayrıca havalandırma ızgaraları da yenilendi. Mini ailesinin makyaj operasyonundan sonra içi de değişti. Yeni Mini modellerinin iç mekanında 8,8 inç renkli dokunmatik ekran kullanılıyor. Bu 8,8 inç renkli ekran standart pakette sunuluyor. Mini ailesinde yeni tasarımlı sportif deri direksiyon da var. Yeni sürüş destek sistemleri de listeye eklenmiş. Donanım paketleri daha da zengin kılınmış. 

Volkswagen Mini Ailesi 2021 Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

Yeni modeller Türkiye pazarına girdi. Yeni tasarımlarıyla Volkswagen Mini ailesi, 2021 yılında klasik tarzından ödün vermiyor. Detaylar için Mini resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mini Kiralama Fiyatları Nasıl?

Kiralık Mini Cooper ya da kiralık Mini araba seçenekleri için farklı rent a car firmalarından bilgi alabilirsiniz. yolcu360.com üzerinden istediğiniz bölgede hangi rent a car firmasında kiralık Mini var öğrenebilirsiniz. Ayrıca kiralık Mini fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra fiyatları karşılaştırabilirsiniz. 

Yorum ekle