Yolcu360 Blog
Yolcu360 Blog > Duyuru ve kampanyalar > Ücretsiz Kapıya Teslim Araç Fırsatı ile; Aylık araç kiralama 1.525 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla!

Ücretsiz Kapıya Teslim Araç Fırsatı ile; Aylık araç kiralama 1.525 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla!

Toplu taşımanın endişe verdiği bu koronavirüs sürecinde işe gitmesi gereken ve ulaşımını bireysel yapmak isteyen misafirlerimiz için İstanbul’un tüm ilçelerine ücretsiz kapıya teslim araç fırsatı sunuyoruz! Aylık fiyat 1.525 TL + KDV’ den başlayan fiyatlarla, üstelik İş Bankası’na 6 taksit diğer kartlara ise vade farksız 3 taksit seçeneği ile Yolcu360’ta!

Ücretsiz Adrese Teslim Araç Seçeneği

Yolcu360’a bağlı çok sayıda kiralama ofisi bu zor günlerde destek olmak için ‘adrese teslim araç’ seçeneği sunuyor. Bu sayede aracınızı evinizin önünden alabiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken Yolcu360.com, Yolcu360 mobil uygulamasına girerek veya 0850 360 5 360 numaralı misafir merkezini arayarak rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. filtreler bölümündeki ‘araç teslim şekli’ kısmından ‘adrese teslim’ bölümünü seçmek. Bu adımdan sonra bu hizmeti veren firmalar ve ilgili araçlar listelenecektir. Kiralama şirketini Hara Filo olarak seçerek ücretsiz teslimattan yararlanabilirsiniz.

Ulaşımı Kolaylaştıran Fiyat: Aylık Araç Kiralama 1.525 TL + KDV

Ülkemizin ve dünyanın geçirdiği bu zorlu sürede işe gitmek zorunda olan veya zorunlu ulaşımı olanlar için de aylık araç kiralama 1.525 TL + KDV’ ye kadar düştü. Toplu ulaşım seçeneklerini bu sürede kullanmak istemeyen, sadece birkaç kişi veya bireysel yolculuk yapmak isteyen misafirlerimiz ücretsiz bir şekilde aracı evinin kapısından alabilir.

Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 3 Taksit!

Ekonomik olarak da zor geçen bugünlerde İş Bankası’na 6 taksit, diğer tüm kartlara vade farksız 3 taksit seçeneği ile Yolcu360’ta.

2 yorum

    • Merhaba, elbette Antalya’da da birçok tedarikçimiz ile hizmet veriyoruz. Yolcu360.com’dan veya mobil uygulamamız üzerinden lokasyonu ve tarih aralığınızı seçerek araçları tek ekranda görebilirsiniz. Dilerseniz ise 0850 360 5 360 numaralı misafir merkezimizi arayarak bilgi ve işlem sağlayabilirsiniz.