Yolcu360
Faydalı bilgiler

TAV Passport nedir? Havalimanlarında konfor ve ayrıcalığın anahtarı!

⏱: 2 dk

TAV Passport Kart, Türkiye ve dünyanın pek çok noktasındaki havalimanlarından yapacağınız seyahatlerinizde size ayrıcalık sağlayan özel bir üyelik programı. Peki havalimanlarında hızlı geçiş imkanı sağlayan TAV Passport’un sunduğu diğer ayrıcalıklar neler? Sizler için TAV Passport’un seyahatlerinize renk katacak özelliklerini mercek altına aldık…

TAV Passport nedir?

Ülkemizde en çok araç kiralama yapılan noktalar yıllardan beri değişmedi: Havalimanları. Havalimanı denince pek çok kişinin aklına uzun ve yorucu bekleme saatleri geliyor olabilir. İşte bu noktada sizlere konfor ve ayrıcalık sağlayacak bir çözüm ortağına ihtiyaç duyarsınız. TAV Passport da tam olarak bu ihtiyacı karşılamak için size karşı konulmaz bir ayrıcalıklar dünyası sunuyor…

TAV Passport Kart, havayolu, karayolu ve deniz yolu ile yapılan tüm seyahatlarde üyelerine hız, konfor ve finansal fayda sunmaktadır. Havalimanlarındaki pasaport ve güvenlik noktalarından hızlı geçiş imkanı, indirimli havalimanı transferi, ücretsiz otopark ve vale hizmeti, 500’den fazla yurtiçi ve yurtdışındaki özel yolcu salonuna giriş, çok özel fiyatlarla deniz yolu ulaşım imkanı, şehir içindeki noktalarda ücretsiz vale, duty-free mağazalarında özel indirimler, akaryakıtta fiyat avantajı gibi daha birçok hizmete TAV Passport ile ulaşma şansınız bulunmaktadır. Üyeler beraberlerindeki bir yetişkin ve çocuklarıyla faydalanabildikleri TAV Passport Kart’ın özelliklerini mutlaka inceleyin.

Yolcu360 ayrıcalığı ile TAV’ın avantajlarını yakalayın!

Birbirinden özel ayrıcalıklar sunan TAV Passport dünyası şimdi Yolcu360 ile çok daha avantajlı. Yolcu360 Misafirlerine TAV ürünleri %25 İndirimli! Yolcu360’ın TAV Passport için hazırladığı özel başvuru ekranından yapacağınız başvuru ile siz de TAV ayrıcalıklarına %25 indirimle ulaşabilirsiniz!

 

Peki Türkiye’deki hangi noktalarda TAV Passport Lounge hizmetlerini bulabilirsiniz? İşte uçak yolculuklarında size maksimum konfor sunan o noktalar:

Sabiha Gökçen Havalimanı

 • İç Hatlar – ISG Lounge
 • Dış Hatlar – ISG Lounge

Ankara Esenboğa Havalimanı

 • Dış Hatlar – Comfort Lounge
 • İç Hatlar – “primeclass” Lounge

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

 • Dış Hatlar – “primeclass” Lounge
 • İç Hatlar – “primeclass” Lounge

Milas Bodrum Havalimanı

 • İç Hatlar – “primeclass” Lounge
 • Dış Hatlar – Comfort Lounge ( Sezonsal olarak hizmet vermektedir.)

Dalaman Havalimanı

 • İç Hatlar – DLM Lounge
 • Dış Hatlar – Premium Lounge

Fraport TAV Antalya Havalimanı

 • İç Hatlar – Fraport TAV CIP Lounge
 • Dış Hatlar –  T1 – T2 CIP Lounge

TAV Passport’u nasıl edinebilirsiniz?

TAV Passport Kart’a 0850 222 25 75 numaralı çağrı merkezini arayarak veya www.tavpassport.com adresinde yer alan başvuru formunu doldurarak sahip olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Ucuz Yurt Dışı Tatili İçin 5 Öneri

Yolcu 360

2020 Resmi Tatiller ve Bayramlar Kaç Gün? Nereye Gidilir?

Yolcu 360

En Kolay Şekilde Öğrenmenizi Sağlayacak Araç Park Etme Tüyoları

Yolcu 360

Yorum Bırak