Yolcu360
Duyuru ve kampanyalar

Seyahat planını hemen yap Eylül kampanyasını kaçırma!

⏱: 3 dk

Yolcu360’tan 17 Eylül’e kadar araç kiralama rezervasyonunu yapanlar kazanıyor! 31 Aralık 2018’e kadar geçerli olan indirimli fiyatlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken hemen şimdi Yolcu360 websitesi, mobil uygulaması ya da Misafir Memnuniyet Merkezi üzerinden rezervasyonunuzu gerçekleştirmek!

89 TL’den başlayan fiyatları kaçırma!

Yolcu360 seyahat planını 17 Eylül’e kadar yapanlar için günlük 89 TL’den başlayan uygun fiyatlar hazırladı! 10-17 Eylül tarihleri arasında araç kiralama rezervasyonunu gerçekleştirenler, yıl sonuna kadar planladıkları seyahatlerinde bu uygun fiyatlardan faydalanabilecek…

Şimdi araç kiralayan avantajlı çıkıyor

Günlük araç kiralama fiyatları yoğunlaşan tatil programları sebebiyle yükselebiliyor. Yolcu360 misafirlerine özel hazırladığı kampanya kapsamında en uygun fiyatları sunuyor. 10 Eylül – 31 Aralık 2018 tarih aralığını kapsayan araç kiralama rezervasyonları için geçerli olan bu kampanya ile, Yolcu360’ı tercih edenler için araç kiralamak sadece kolay değil aynı zamanda hesaplı olacak!

Unutmayın, rezervasyonunuzu yolculuk planınızdan ne kadar önce yaparsanız, son dakikada aradığınız aracı bulmakta yaşayacağınız sıkıntılardan kurtulmuş olursunuz. Bu sebeple hemen şimdi aracınızı kiralayarak son tatil fırsatınızın stres ve masrafa boğulmasının önüne geçebilirsiniz.

Uçakla yapacağınız yolculukların ardından ulaştığınız şehirde araç kiralamak son dakikaya bırakılacak bir iş değildir. Bu sebeple rezervasyonunuzu önceden yaparak zaman kaybı yaşamadan yolculuğunuzu sürdürmenizi tavsiye ederiz.

Tatilde araç kiralamanın avantajları

Sene boyunca yaptığınız tatil planı gideceğiniz şehirde sadece belirli bir alanı kapsıyorsa, dönüş yolunda bir şeylerin yarım kaldığını hissetmeniz kaçınılmaz olur. Örneğin Marmaris’te planladığınız tatilinizde ortalama 1-2 saatlik yolculuklarla Bodrum, Datça gibi çevredeki farklı tatil noktalarına ulaşmak istemez miydiniz? Çevreyi gezerek, yöredeki özel noktaları gönlünüzce ziyaret ederek tatilinizi dolu dolu geçirmek dönüş yolunda sizi daha iyi hissettirecektir.

Bu ufak yolculuklar bile tatil yaptığınız noktada araç kiralamanın size sağlayacağı avantajların sadece bir kısmı. Bazı tatilciler yaşadıkları şehirde araç kiralayıp uzun mesafeli yolculukları tercih ederek gezerek seyahat ediyorlar. Bu sayede dönüş yolunda olası bir plan değişikliğinde aracı istedikleri noktada bırakarak, uçakla eve dönmeyi tercih edebiliyorlar. Araç kiralamanın sağladığı en önemli avantaj aracı istediğiniz noktadan alıp istediğiniz noktaya bırakarak, plan değişikliklerinde hususi arabanızın size ayak bağı olmasından kurtulmanızdır.

Seyahat rotası tavsiyeleri

Herkesin tatil anlayışı farklıdır. Kimisi gıda üzerine bir seyahat planlar ve yiye yiye gezmeyi sever. Bu tarz gurme ağırlıklı geziler için size Şanlıurfa, Hatay, Adana, Gaziantep gibi yöreleri tavsiye ediyoruz. Eylül-Aralık döneminde bu şehirleri gurme geziler için tercih edebilirsiniz.

Kimisi için ise tatil bir genel kültür edinme fırsatıdır. Tarihi alanlar, müzeler gibi gezerken öğrenilecek çok şeylerin bulunduğu noktalar seyahat için en cazibeli yerlerdir. Bu tarz tatillerden hoşlananları Bergama gibi noktaları tavsiye ediyoruz. Ege bölgesindeki diğer antik kentler de bu tarz bir tatil için oldukça güzel noktalar. Yaz aylarında antik kentler yüksek sıcaklıklar sebebiyle gezmek için zorlu şartlara sahip olabiliyor. Ancak sonbahar ayları bu tarz gezi rotaları için oldukça uygun oluyor. Makul sıcaklıklarda bunalmadan tarihi zenginliklerimizi gezebilirsiniz.

Ya da fırsat bu fırsat diyerek son bir deniz tatili yapmak isteyebilirsiniz. Bu tarz tatiller için Kaş‘ı öneriyoruz. Bayram sonrasında rahatlayan Kaş’ın en güzel plajlarına göz atmadan deniz tatili planı yapmayın. Kaş’ta Ekim ayına kadar sıcaklıklar denize girmek için elverişli oluyor.

Kampanya Şartları:

  • Kampanya 17 Eylül 2018’e kadar gerçekleştirilecek rezervasyonlar için geçerli olup, 31 Aralık 2018 tarihine kadar yapılacak araç kiralama taleplerini kapsar.
  • Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  • 89 TL’lik taban fiyat en iyi teklif için geçerlidir. Fiyatlar araç marka modeli ve rezervasyon detaylarına göre değişiklik gösterebilir.
  • Kampanya yolcu360 websitesi, mobil uygulaması ve Misafir Memnuniyet Merkezi üzerinden yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.

İlgili Yazılar

28-29-30-31 Ekim’de 80 TL İndirimle Yola Çıkmaya Hazır Mısın?

Felat Delibalta

Yolcu360 Araç Kiralama Kampanyaları: Size Özel Ayrıcalıklar!

Felat Delibalta

Şimdi 7 Gün ve Üzeri Kiralayın, 150 TL İndirimi Kaçırmayın!

Felat Delibalta

Yorum Bırak