Yolcu360 Blog
Yolcu360 Blog > Duyuru ve kampanyalar > Sağlık Çalışanlarına Özel Araç kiralamada %55 İndirim!

Sağlık Çalışanlarına Özel Araç kiralamada %55 İndirim!

Tüm dünyanın salgınla mücadele ettiği bu zorlu dönemde; gece gündüz büyük bir özveri ile çalışan sağlık çalışanlarının güvenli ve konforlu ulaşımlarını sağlayabilmek için %55 indirim hazırladık!

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

0850 360 5 360 numaralı yolcu360 misafir merkezimizi arayarak oluşturacağınız rezervasyonda indirimi kullanabilirsiniz. Sonrasında tek yapmanız gereken kiralama ofisi yetkilisine sağlık çalışanı olduğunuzu gösteren kartınızı göstermek. Sağlık çalışanlarına özel indirim kampanyasına özel fiyatlar günlük araç kiralama liste fiyatları (üstü kırmızı ile çizili fiyatlar) üzerinden %55 indirim ile hesaplanır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Sağlık çalışanlarına özel indirim kampanyası09.04.2020 – 30.05.2020 tarihleri arasında gerçekleştirilen rezervasyonlar için geçerli olacaktır. Kampanya sadece günlük ve 29 güne kadar olan kiralamalarda geçerli olacaktır.
Bu kampanya; kredi kartlarına peşin fiyatına vade farksız 6 taksit seçeneği ile ödeme kolaylığı sunar. Yolcu360 son güne kadar koşulsuz şartsız ücretsiz iptal avantajı sunar. Kampanya kapsamında yapılan rezervasyonlarda Yolcu360 ve aracın teslim alınacağı hizmet ofisinin koşulları geçerlidir. (Muadil araç, sigorta vb.) Yolcu360 kampanya koşullarında değişiklik ve iptal yapma hakkını saklı tutar.

Aynı zamanda yeni atanan sağlıkçılarımızın görev yerlerine kolay ulaşmaları için tek yön ücretlerinde %50 indirim tanımladık! Son tarih: 17 Nisan 2020

2 yorum

    • İlgili kampanyamız sona ermiştir. Ancak firma adına özel çözümler için kurumsal@yolcu360.com mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz.