Yolcu360
Kiralık Araç Rehberi

Sabiha Gökçen Uygun Fiyatlı Kiralık Araç

⏱: 2 dk

Şehir dışından İstanbul’u gezmeye gelenler, iş için gelenler, yakınlarını ziyarete gelen ve yurt dışından İstanbul’a gelenler derken Sabiha Gökçen Havalimanı yıl boyunca son derece yoğun bir trafik yaşar. Şehre havayoluyla gelenlerin çoğu da araca ihtiyaç duyar. Peki, Sabiha Gökçen Havalimanında en uygun fiyatlı kiralık araç hangi rent a car ofisinde? Başka bir deyişle Sabiha Gökçen Havaalanında ucuz kiralık araba nasıl bulunur? Sabiha Gökçen uygun fiyatlı kiralık araç arayışında olanlara bir kaç önerimiz var!

Sabiha Gökçen Uygun Fiyatlı Kiralık Araç

İstanbul Anadolu yakasına ulaşmak üzere havayolunu tercih ettiğinizde Sabiha Gökçen Havalimanı’na inersiniz. Adını Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi kızı ve ilk kadın Türk savaş pilotu Sabiha Gökçen’den alan havalimanı, ülkemizin trafiği en kalabalık hava sahalarından birine sahip. İstanbul Pendik sınırları içinde kalan Havaalanı, maalesef bir metro ağına sahip değil. Yani metro ile ve yoğun bir toplu taşıma alternatifi ile Sabiha Gökçen’den ulaşım sağlanamıyor. Yani buraya indiğinizde şehrin başka bir noktasına ulaşımınızın biraz eziyetli olabilir. Elbette HAVAŞ, şehir içi otobüsler, taksi alternatifi var. Ancak özellikle Sabiha Gökçen’e inip şehirde bir ya da bir kaç gün geçirip yine buradan dönüş sağlayacaklar için Sabiha Gökçen’den araç kiralamak çok mantıklı. Neden mi?

Aracı havalimanı içinde kiralayıp hiç bavul ve eşya taşıma derdi yaşamadan istediğiniz yere ulaşabilir, şehri gezebilir, İstanbul’da kaldığınız süre boyunca altınızda araba olmasının konforunu yaşayabilir, dönüşte de yine arabanızla havalimanına gelip kiralık aracı burada bırakarak uçağınıza yetişebilirsiniz. Bu, özellikle İstanbul için büyük lüks. Peki, Sabiha Gökçen’de kiralık araba fiyatları nasıl?

Sabiha’da Araç Kiralamak İsteyenlere Hazır Fiyat Listesi

Sabiha Gökçen Havalimanından oto kiralama yapmak için akıllı telefon, bilgisayar ya da tablet cihazınızla yolcu360.com ana sayfasına girin. Buradaki modüle Sabiha Gökçen bilgisini ve aracı kiralama tarihlerini girin. yolcu360.com sistemi, anlık olarak havalimanındaki rent a car ofislerinin tamamının online rezervasyon verilerine erişecektir. Böylece sadece bir kaç saniye içinde ekranınıza Sabiha Gökçen kiralık araba fiyatları, müsait araçların marka model bilgileri, şanzıman türü, yakıt tüketim tipi, karoser tipi gibi bilgiler yansıyacaktır. Bu karşılaştırmalı listeden en uygun fiyatlı seçeneği hemen bulabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Kiralanan Aracın Arıza Yapması Durumunda Ne Yapılır?

Yolcu360

Neden yolcu360.com ile Araç Kiralamalısınız?

Yolcu 360

Lüks Araç Kiralama / Üst Segment Araç Kiralama

Yolcu 360

Yorum Bırak