Yolcu360
yolcu360 msc cruises araç kiralama indirimi
Duyuru ve kampanyalar

MSC Cruises Misafirlerine Özel Yolcu360 Araç Kiralama İndirimi!

⏱: 2 dk

Türkiye’nin 1 numaralı araç kiralama platformu Yolcu360’da MSC Cruises misafirleri özel indirimli fiyatlarla araç kiralama yapıyor. 

yolcu360 kurumlara özel kamapanyalar

İndirimden Nasıl Yararlanacağım? 

İndirimden yararlanmak için yolcu360.com ve Yolcu360 mobil uygulaması/Kampanyalar/Kurumlara Özel Kampanyalar adımlarını izledikten sonra “Kampanya kodunu giriniz” alanına size verilen kodu girin. Ardından Kampanyaya Katıl sekmesinden ilerleyin. İndirim oranınız liste fiyatı üzerinden (üzeri kırmızı çizili) gerçekleşecektir.

MSC Cruises Yolcu360 İndirimi

MSC Cruises rezervasyonlarınızla size özel Yolcu360 indiriminden yararlanabilirsiniz. En iyi araç kiralama fiyatlarını ekranınıza getiren Yolcu360, 7/24 çalışan ödüllü Misafir Merkezi ve ihtiyaçlarınıza göre şekillenen filtreleme sistemiyle istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda araç kiralamanızı sağlıyor. Üstelik binlerce tedarikçiden ihtiyaçlarınıza en uygun kiralık araçları 1 dakikadan kısa sürede listeliyor!

En iyi araç kiralama fiyatları için ödüllü Misafir Merkezimize (0850 360 5 360) 7/24 ulaşabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamamızı aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

yolcu 360 huawei app indirTrabzon'da Araba Sürme YerleriTrabzon'da Araba Sürme Yerleri

 

 

İlgili Yazılar

🧳 Sömestirde 250 TL ve 500 TL İndirim!🚘

Felat Delibalta

Central Araçlarına Özel %10 İndirim!

Felat Delibalta

🎅🏽Yılbaşına Özel 100 TL İndirim Seni Bekliyor!🎅🏽

Felat Delibalta

Yorum Bırak