Yolcu360
Mazda CX-5 incelemesi
Araç inceleme

Mazda CX-5 İncelemesi

⏱: 2 dk

Mazda CX-5 incelemesi ile bu yenilikçi SUV modeline yakından baktık. 2019 Mazda CX-5 incelemesi ya da Mazda CX-5 testi arayanlar için keyifli ve detaylı bir inceleme oldu. 

Sıfır km Mazda CX-5 almayı mı düşünüyorsunuz? Belki de ikinci el Mazda CX-5 fiyatlarına bakıyorsunuz. Elbette tatiliniz için Mazda CX-5 kiralama planları da yapıyor olabilirsiniz. Peki, Mazda CX-5 fiyatı ve özellikleri nasıl? Kiralık Mazda CX-5 fiyatları nasıl? Bakalım mı?

Mazda CX-5 İncelemesi

Mazda CX-5 hakkında detaylar nasıl bakalım dedik. Euro NCAP ve Mazda CX-5, motor özellikleri ve tasarım felsefesi gibi konu başlıklarını değerlendirdik.

Öncelikle on yıldır otomobil incelemeleri yapan bir oto yazarı olarak Mazda markası ile ilgili şunu söyleyebilirim “felsefesi olan bir otomobil markası”. Felsefe neden önemli olsun ki diye düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Herhangi bir alanda çalışırken bir felsefeniz varsa çok daha özgün bir iş çıkar ortaya. Mazda marka otomobiller de öyle. Mazda CX-5 2019 modelinde o muhteşem uzakdoğu felsefesini görüyoruz. Kodo felsefesindeki hareketin ruhu ile simgelenen tasarım temelleri, bu otomobilin özgün ve özel yapısının nedeni. Bu KODO felsefesiyle marka, otomobil ve sürücüsünün aynı varlıkta birleşmesini hedeflemiş. 

Mazda CX-5 Tasarımı Hakkında

Akıcı bir bütünlük içinde hareketli detaylar sunan Mazda CX-5 tasarımı, kaslı, iri ama kıvrak bir erkek figürü gibi. Orta boy SUV olarak sınıflandırılan otomobil, şehir içinde kullanılmak üzere üretilmiş ama haftasonunda şehirden kaçmayı sevenlerin tercih edeceği bir seçenek olarak optimize edilmiş. 

Mazda CX-5 İç Mekan Özellikleri Hakkında

Mazda CX-5’in içine baktığımızda detaycı bir çalışmanın saf sade halini görüyoruz. Mazda markası bu konuda şöyle diyor: “iç tasarım, onlarca işçinin binlerce saatlik emeğidir” 

Euro NCAP’ten 5 yıldız alan Mazda CX-5 modeli, MZD Connect akıllı telefon bağlantısı, i-ACTIVSENSE güvenlik teknolojilerini sunuyor. 

Mazda CX-5’in Yol Tutuşu Nasıl?

Mazda’nın yenilikçi ve sorumluluk sahibi motor teknolojisi sayesinde geleceğe güvenle bakabilirsiniz. Marka, motorları 2019’da yürürlüğe girecek EURO 6d-Temp gibi standartlarla şimdiden uyumlu kılmış. 

Mazda, geleneksel dört tekerlekten çekiş her zaman yeterli değildir, diyor. Gerçekten de i-ACTIV Dört Tekerlekten Çekiş sistemi saniyede 200 kez çalışan 27 sensör yardımıyla Mazda CX-5 için en zorlu koşullarda mükemmel yol tutuşu sunuyor. Sistem yol koşullarını, sıcaklığı, fren yapma ve hızlanma şeklinizi ve diğer faktörleri izleyerek ihtiyaç duyduğunuz çekişi tam ihtiyaç duyduğunuz zamanda sunabiliyor. Bu da sektörüne yön veren bir teknoloji aslında.

Yeni Mazda CX-5’in kristal ateş kırmızısı rengi şahane. Diğer yandan ikinci renk seçeneği olan çelik gri de çok çekici. 

yolcu360.com’la Mazda CX-5 Kiralayın!

Kiralık Mazda CX-5 fiyatları için yolcu360.com üzerinden hızlı ve kolay bir araştırma yapabilirsiniz. Mazda CX-5 kiralamak üzere hem fiyat hem de ürün karşılaştırması yapabilirsiniz. Belirli bir lokasyondaki en uygun Mazda CX-5 kiralama seçeneklerine hızlıca ulaşabilirsiniz. 

yolcu360.com ile strese girmeden kolayca araç kiralama yapabilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ile pratik bir biçimde istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.  Ayrıca rezervasyonunuzla ilgili destek almak üzere yolcu360.com misafir hizmetlerini istediğiniz zaman arayabilirsiniz. yolcu360.com telefon numarası olan 0850 360 53 60 numaradan ya da info@yolcu360.com adresinden bilgi alabilirsiniz. yolcu360.com mobil uygulamasını indirerek tüm araç kiralama sürecini çok daha pratik kılabilirsiniz. 

 

İlgili Yazılar

2019 Kia Rio İncelemesi

Yolcu360

Ford Tourneo Courier Özellikleri ve Fiyatı

Yolcu 360

Kampçılar İçin Üretildi: Mercedes Marco Polo Özellikleri

Yolcu 360

Yorum Bırak