Yolcu360 Blog
luks-arac-kiralama
Yolcu360 Blog > Otomotiv Dünyası > Kiralık Araç Rehberi > Lüks Araç Kiralama Hakkında Her Şey: Lüks Araç Kiralama Fiyatları

Lüks Araç Kiralama Hakkında Her Şey: Lüks Araç Kiralama Fiyatları

Ankara lüks araç kiralama, İstanbul lüks kiralık arabalar gibi araştırmalar yapıyorsanız, içeriğimiz tam size göre. Lüks araç kiralama hakkında her şey başlığı altında, bu alandaki gereksinimlerde dikkat edilecekleri inceledik. Lüks oto kiralamada fiyatlar, seçenekler, dikkat edilecekler ve lokasyon bazlı aramalar üzerine biraz araştırma yaptık…

Lüks Araç Kiralama

Lüks araç kiralama arayışı, özellikle düğün ya da nişan gibi özel günlerde gündeme geliyor. Lüks otomobil kiralama isteğinde söz konusu özel günleri daha da özel kılma düşüncesi var. Sıradan bir otomobil yerine lüks araba kiralama ile unutulmaz anlar yaşamak mümkün oluyor. Özellikle otomobil meraklıları için kiralık lüks araç seçenekleri böyle özel günlerde öne çıkıyor. Peki, kiralık lüks araba seçenekleri neler ve bu konuda nasıl tercihler yapmalı? Lüks araç kiralamada nelere dikkat etmeli?

luks-arac-kiralama-3

Lüks Araç Kiralama Seçenekleri

Üst segment araç kiralama seçenekleri denilince akla süper spor otomobil modelleri geliyor. Ancak Volvo kiralama, Range Rover kiralama, Passat kiralama gibi seçenekler de lükse giriyor. Bu nedenle lüks oto kiralama skalası oldukça geniş. Maserati kiralama, Porsche kiralama, Bugatti kiralama gibi seçenekler ise üst grup olarak adlandırılıyor. Spor araba kiralama olarak da biliniyorlar. Özetle; motor hacmi yüksek, marka model algısı yukarıda olan modeller için yapılan araç kiralama işlemine lüks araç kiralama deniyor. 

Lüks Araç Kiralama Hakkında Her Şey: Lüks Araç Kiralamada Dikkat Edilecekler

Araç kiralamada genel olarak dikkat edilecek konu başlıklarının hepsi, lüks araç kiralama için de geçerli. Önceliğiniz, aracın beklentinize uygunluğu olmalı. Ne kadar hızlı bir araç istediğiniz, kaç kişilik oturma alanı beklediğiniz ya da bagaj hacmi önceliğiniz değerlendirilmeli. Ardından size uygun modelleri incelemeye başlayabilirsiniz. Bundan sonra da fiyat araştırması yapabilirsiniz. Fiyatları karşılaştırmak üzere de yolcu360.com uygulamasını kullanabilirsiniz. Konforlu bir biçimde kiralık lüks araçların fiyatlarını kıyaslayabilirsiniz. Peki, lüks araç kiralama fiyatları nasıl?

luks-arac-kiralama-4

  • Lüks Araç Kiralama Fiyatları

Lüks araba kiralama fiyatları, elbette marka – model ekseninde ayrışıyor. Örneğin Maseratti modellerinden birinin günlük kiralama fiyatı ile Volvo günlük kiralama fiyatı aynı değil. Marka ve model ekseninde gördüğümüz fiyat farklılığını motor hacmi ve model yılı gibi özelliklerde de görüyoruz. Saatlik kiralama, günlük kiralama ya da uzun dönem kiralam da fiyata etki eden faktörler. Yani araca ne süre ile ihtiyaç duyduğunuz konusu önemli. Dolayısıyla günlük lüks araç kiralama ya da diğer süreler de belirleyici. 

  • Sezonun Lüks Araç Kiralamaya Etkisi

Lüks araç kiralama Mersin arayışında yazın ve kışın fiyatların farklı olduğunu göreceksiniz. Yine İzmir havalimanı lüks araç kiralama için mevsime göre farklı fiyat verildiğini fark edeceksiniz. Çünkü rent a carda en önemli fiyat belirleyicilerinden biri sezondur. Bodrum, Muğla, Antalya, İzmir gibi bölgelerde yaz mevsimi yüksek sezon olarak geçiyor. Bu da fiyatlara etki ediyor. Çünkü yüksek sezonda araç kiralamaya olan talep artıyor. Örneğin İzmir lüks araç kiralama arayışında sezona bakmak önemli. Benzer şekilde Antalya lüks araç kiralama konusunda da yine sezonu dikkate almanızı önerebiliriz. 

Araç kiralamada fiyata etki eden bir faktör de lokasyon. Peki, lokasyonun lüks araç kiralamaya olan etkisi nedir?

  • Üst Segment Araç Kiralamada Lokasyonun Önemi

Lokasyonun ilk ve önemli etkisi, seçeneklilik konusundadır. Örneğin İstanbul lüks araç kiralama konusunda çok zengin seçenek sunar. Lüks araç kiralama fiyatları İstanbul arayışında da lokasyon nedeniyle seçenek artar. Elbette Ankara lüks araç kiralama ve İzmir lüks araç kiralama seçenekleri de diğer küçük şehirlere göre zengindir. Lokasyonun bir diğer önemi ise fiyat konusunda ortaya çıkıyor. Yukarıda da bahsettiğimiz sezonun etkisini lokasyonla birlikte görüyoruz. Yazın Bodrum lüks araç kiralama fiyatı yüksek iken kışın Erzurum lüks araç kiralama fiyatı yüksek olabiliyor. 

Lüks Araç Kiralama Hakkında Her Şey: Neden Tercih Ediliyor?

Farklı nedenlerle lüks araçların kiralandığını görüyoruz. Teknolojinin son halini sunan bu konforlu otomobillerin kiralanma nedenlerine birlikte bakalım…

luks-arac-kiralama

  • Hayalinizdeki Aracı Kullanma Fırsatı

Hayalinizdeki aracı kullanma fırsatını lüks araç kiralama seçeneklerinde bulabilirsiniz. Belki sahip olmanız imkansız görünen bir Bugatti Veyron’a bir günlüğüne sahip olabilirsiniz. Benzer şekilde ruhsatının sizde olması mümkün olmayan bir Maseratı Gihibli’nin direksiyonuna 4 saatliğine geçebilirsiniz. Mercedes modelleri, BMW modelleri, Volvo ya da diğer lüks markaların modelleri için keyifli keşifler yapabilirsiniz…

  • En Havalı Hediye Fikri Olabilir!

luks-arac-kiralama-2

Sevgililer gününde erkek arkadaşınıza o parfümü almak yerine hayalindeki otomobili kullanma fırsatı sunmak harika değil mi? Babanız, babalar gününde hep hayal edip asla sahip olamadığı o Mercedes’in yeni modelini kullanırken çok mutlu olmaz mı? Havalı bir hediye fikri için lüks araç kiralama seçeneklerini değerlendiren çok. 

  • Özel Günleri Unutulmaz Kılmak!

Özel günler için ihtiyaç duyulan otomobilin de özel olması harika olmaz mı? Pek çok kişi düğünde, balayında, nişanda lüks araç kiralamayı tercih ediyor. Ayrıca evlilik yıldönümünde yapacağınız seyahat için de bunu tercih edebilirsiniz. 

Kiralık Araç mı Arıyorsunuz?

Türkiye’nin 1 numaralı araç kiralama platformu Yolcu360 ile 1 dakikadan kısa sürede aracınızı kiralayabilirsiniz. Ödüllü Misafir Merkezimize (0850 360 5 360) 7/24 ulaşabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamamızı aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

yolcu 360 huawei app indirTrabzon'da Araba Sürme YerleriTrabzon'da Araba Sürme Yerleri

Yorum ekle