Yolcu360 Blog
yolcu360 kurumsal araç kiralama kampanyaları
Yolcu360 Blog > Duyuru ve kampanyalar > Yolcu360 Araç Kiralama Kampanyaları: Size Özel Ayrıcalıklar!

Yolcu360 Araç Kiralama Kampanyaları: Size Özel Ayrıcalıklar!

Yolcu360 araç kiralama kampanyaları ile ayrıcalıklı olmanın tadını çıkarın. Kampanyalara katılarak araç kiralamalarınıza avantaj katabilirsiniz. Bunun tek yapmanız gereken size verilen indirim kodunu kullanmak!

Kampanyalar sayesinde indirimli fiyatları keşfedebilir, araç kiralama ücreti dışında hiçbir bedel ödemeden size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. 1 dakikadan kısa süre içinde rezervasyonunu ayarladıktan sonra ödemenizi kredi kartından yapabilirsiniz. Üstelik zengin çeşitliliğe sahip araç gruplarına ve mükemmel bir misafir hizmetlerine sahip olacaksınız! 

İster bireysel ister kurumsal, kısa ve uzun dönemli araç kiralamalanızda kampanyaların avantajlı dünyasında buluşmak üzere!

Şimdi güncel Yolcu360 araç kiralama kampanyalarına geçiyoruz. Bu kurumlardan hizmet alıyor veya bu kurumlarda çalışıyor ya da bu kurumların satıcılarından biriyseniz, siz de özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

maximum yolcu360 araç kiralamaMaximum Mobil Kullananlar Yolcu360’la Araçlarını İndirimli Kiralıyor!

Maximum mobil uygulamasını kullanıyorsanız, tek yapmanız gereken uygulama içindeki kampanyalar bölümüne girmek. Oradan edineceğiniz kampanya kodunu Yolcu360 ile araç kiralarken kullanarak size özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için şimdi kampanyalar sayfamıza göz atabilirsiniz. 

qnb first private banking yolcu360 araç kiralama şirketiQNB First ve Private Banking Müşterilerine Özel Yolcu360 Araç Kiralama Kampanyaları

QNB First ve Private Banking kullanıcıysanız, QNB cep şubesinde kampanyalar bölümünde indirim kodu sizi bekliyor. Sizel özel kampanya koduyla Yolcu360 araç kiralamalarınızı indirimli fiyatlarla yapabilirsiniz. Detaylara şimdi göz atın! 

tav passport kart yolcu360 araç kiralama kampanyasıTAV Passport Kart Sahiplerine Özel İndirimli Araç Kiralama Kampanyaları!

Şimdi TAV Passport Kart sahipleri araç kiralamalarda çok avantajlı! Kart numaranızı Yolcu360 araç kiralama ekranında kampanya kodu olarak kullanarak indirimlerden yararlanabilirsiniz. Detaylar kampanya sayfamızda! 

Birbirinden avantajlı araç kiralama kampanyaları şimdilik bu kadar. Şimdi En İyi Araç Kiralama Şirketleri yazımıza göz atmaya ne dersiniz?

turkiye barolar birligi yolcu360 araç kiralama kampanyasıTürkiye Barolar Birliği Üyeleri için Yolcu360 Araç Kiralama Çok Avantajlı!

Türkiye Barolar Birliği üyesiyseniz, TC kimlik numaranızı kampanya kodu olarak kullanarak size özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Detaylar için kampanya sayfamıza şimdi göz atın!

garanti yolcu360 indirimiGaranti BBVA Kart Sahiplerine Özel Yolcu360 Araç Kiralama Kampanyaları

Garanti BBVA kart sahipleri araçlarını indirimli kiralıyor. Size özel kampanya koduyla Yolcu360 araç kiralamalarınızı indirimli fiyatlarla yapabilirsiniz. Detaylara şimdi göz atın! 

huawei araç kiralama kampanyasıHuawei Kullanıcıları Yolcu360’dan İndirimli Araç Kiralama Yapıyor!

Huawei kullanıcıysanız, Yolcu360’tan indirimle araç kiralayabilirsiniz. Detaylar için şimdi kampanyalar sayfamıza göz atın, size özel indirim fırsatını kaçırmayın!

chippin araç kiralama kampanyasıYolcu360’tan Chippin Kullanıcılarına Özel Araç Kiralama İndirimi!

Chippin mobil uygulamasını kullanıyorsanız Yolcu360’ten özel araç kiralama indirimi kazanabilirsiniz. Detaylar için şimdi Chippin kampanya sayfamıza göz atın!

mono app araç kiralama kampanyasıMono App Kullanıcılarına Özel Araç kiralama İndirimi!

Mono App kullanıcıları şimdi Yolcu360 kiralamalarında daha avantajlı. Size özel araç kiralama kampanyalarından yararlanmak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

yolcu360 araç kiralama kampanyaları paparaYolcu360 Papara Kart Araç Kiralama Kampanyaları

Papara Kart sahipleri şimdi Yolcu360 araç kiralamalarından %8 cashback nakit iadesi kazanıyor. Böylece çok daha uygun fiyatlarla diledikleri araç istedikleri zaman hazır oluyor. Kampanya hakkında daha fazla bilgi için şimdi kampanya sayfasına göz atmaya ne dersiniz?

tesk kart, araç kiralama kampanyasıTESK Kart Sahipleri Yolcu360 Araç Kiralamalarında Çok Avantajlı!

Şimdi TESK Kart sahipleri araç kiralamalarında çok daha avantajlı. TESK Kart’ınız varsa, kartınızın arkasında yazan 11 numarayı indirim kodu olarak kullanarak size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Detaylar için şimdi kampanya sayfasını kontrol edin!

trendyol yolcu360 araç kiralama kampanyasıTrendyol Yolcu360 Araç Kiralama Kampanyaları ile Yollar Sizin!

Trendyol satıcısıysanız araç kiralama sizin için çok daha avantajlı! İndirim fırsatından yararlanmak için tek yapmanız gereken, Trendyol satıcı ID’nizi kampanya kodu olarak kullanmak! Detaylar, kampanyalar sayfamızda sizi bekliyor. 

apsiyon yolcu360 araç kiralamaApsiyon Kullanıcılara Özel Araç Kiralama Kampanyaları!

Apsiyon kullanıcılarına özel araç kiralama kampanyaları sadece Yolcu360’ta! Mobil uygulamada yer alan kampanyaya katılın, kodunuzu alın ve size özel fiyatlarla yola çıkın! Detaylara bu sayfadan göz atabilirsiniz. 

çiçeksepeti yolcu360 araç kiralamaÇiçekSepeti Satıcıları Araçlarını İndirimli Kiralıyor!

ÇiçekSepeti satıcıysanız, sizi Yolcu360’ta size özel araç kiralama fiyatları bekliyor demektir. ÇiçekSepeti’nden aldığınız kodu araç kiralarken “promosyon kodu kullan” bölümüne girin ve işlem tamam! Detaylara şimdi göz atın. 

Multinet Kart’ın Varsa, İndirimli Araç Kiralama Yolcu360’ta Seni Bekliyor!

multinet yolcu360 araç kiralama kampanyasıÇiçekSepeti satıcıysanız, sizi Yolcu360’ta size özel araç kiralama fiyatları bekliyor demektir. ÇiçekSepeti’nden aldığınız kodu araç kiralarken “promosyon kodu kullan” bölümüne girin ve işlem tamam! Detaylara şimdi göz atın. 

allianz yolcu360 araç kiralama kampanyalarıAllianz Müşterileri Yola Yolcu360’la İndirimli Çıkıyor!

Allianz müşterisiyseniz, Yolcu360 araç kiralamalarınızda indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Mobil uygulamanın kampanyalar bölümüne girerek kampanya kodunuzu alın, sonrasında kiralama ekranında kodunuzu kullanın! Detaylar kampanya sayfasında sizi bekliyor. 

yolcu360 araç kiralama kampanyaları, d-smartD-Smart Abonelerine Özel Fiyatlar Yolcu360’ta

D-Smart aboneleri araçlarını avantajlı fiyatlarla kiralıyor, yola onlara özel ayrıcalıklarla çıkıyorlar! Size özel Yolcu360 araç kiralama kampanyalarından yararlanmak için detaylara şimdi göz atın!

başkent kart yolcu360 araç kiralama kampanyalarıBaşkent Kart Sahiplerine Özel Avantajlı Fiyatlar

Başkent Kart sahibiyseniz indirimli fiyatlarla araç kiralama yapabilirsiniz.  Size özel Yolcu360 araç kiralama kampanyalarından yararlanmak için detaylara şimdi göz atın!

Yorum ekle