Yolcu360
Duyuru ve kampanyalar

Kitapkoala ve Yolcu360 işbirliği ile siz gezin, siz okuyun kazanan hayvanlar olsun!

⏱: < 1 dk

Kitapkoala kitap sevgisi ile hayvan sevgisini aynı noktada buluşturan bir proje. Yolcu360 ailesi olarak kedi evleri ile başlattığımız çalışmalarımız, mama destekleri ile devam ediyor. 2019 ve 2020 yıllarındaki sosyal sorumluluk projesi planlarımızda Kitapkoala ile birlikte hareket etme kararı aldık. Aracınızı kiralayıp, dilediğiniz kitabı keyifle okurken sokak hayvanları için de yardımda bulunmanın huzurunu yaşamanız için bir çalışma yaptık. Peki ama bu nasıl mümkün olacak? İşte detaylar…

Yolcu360’tan araç kiralayan herkes Kitapkoala’dan yapacakları alışverişlerde %5 indirim hakkı kazanıyor! Peki neden Kitapkoala? Çünkü Kitapkoala kitap satışı yaparak elde ettiği yıllık kârın tamamını sokak hayvanlarının tedavisine harcayan bir sosyal fayda şirketi. Bu konuda detaylı bilgiyi Kitapkola sitesindeki açıklamadan edinebilirsiniz.

Yolcu360 ailesi olarak hayvanların ve hayvan dostlarının sonuna kadar yanında olma prensibimizi göz önünde bulundurarak Kitapkoala ile bu güzel çalışmaya kolları sıvadık. Biz okuyan ve kendini geliştiren, bunu yaparken de sosyal sorumluluklarını yerine getiren bir toplum hayal ediyoruz. Bu hayalimizle aynı çizgide buluştuğumuz Kitapkoala ile işbirliğimizi de gurur ve mutlulukla kullanıcılarımıza duyuruyoruz!

Yolcu360 kullanıcılarına özel Kitapkoala promosyon kodu

%5 İndirimli kitaplar için, aşağıdaki kodu https://www.kitapkoala.com/ üzerinden yapacağınız alışverde, sepeti onaylama aşamasında karşınıza çıkacak promosyon kodu bölümüne yazmanız yeterli olacaktır.

Promosyon Kodunuz: yoldakihayvanlar

İlgili Yazılar

100 TL Bayram Hediyesi! 5 gün ve üzeri araç kiralama yap, bayramda indirimli gez!

Yolcu 360

14 Şubat Sevgililer Günü ‘ne özel 89 TL’den başlayan fiyatlar Yolcu360’ta

Yolcu 360

Aylık Araç Kiralamada 150 TL İndirim!

Yolcu 360

Yorum Bırak