Yolcu360
İzmir fotoğrafları, İzmir Bayraklı
Kiralık Araç Rehberi

İzmir’de Uygun Fiyatlı Kiralık Araç Seçenekleri

⏱: 3 dk

İzmir, hem sahilleri, hem şehir yapısı, hem tarihi, hem yemekleri hem de kendine özgü sosyal yapısıyla çok özel bir kent. Biraz Avrupa’lı biraz Akdeniz’li biraz da Anadolu’lu olma lüksü olan bu şehirde gezmek, yemek yemek, vakit geçirmek hatta alışveriş yapmak bile çok keyifli. Yaz aylarında özellikle İstanbul’dan İzmir’e yoğun bir tatilci akını oluyor. Peki, İzmir gezisi için araç kiralamak gerekli mi, İzmir’de uygun fiyatlı kiralık araç nereden bulunur, İzmir’in en uygun fiyatlı rent a car ofisleri hangileri, İzmir’den ucuz araba kiralamak için ne yapmak gerek…

İzmir’de Uygun Fiyatlı Kiralık Araç Seçenekleri

İzmir’e tatil için, iş seyahati için, yakınlarınızı görmek için ya da sadece şehri gezmek için geliyorsanız arabaya ihtiyacınız var. Çünkü şehir, sadece Konak ve Alsancak gibi merkezlerle sınırlı değil. İzmir’in en popüler gezi noktaları Çeşme, Ödemiş, Kemalpaşa, Kuşadası (Aydın’a bağlı ama İzmir’e de yakın), Urla, Foça, Güzelbahçe gibi araçla ulaşım gerektiren mesafelerde. Elbette toplu taşıma alternatifleriyle de bu noktaları gezebilirsiniz; örneğin İzmir Otogarından Seferihisar’a, Çeşme’ye, Foça’ya, Urla’ya, Manisa’ya, Kemalpaşa’ya, Selçuk’a otobüs ve dolmuş var. Hatta seferleri de oldukça sık. Ama bu yolcuklar biraz aktarma, bekleme gerektirebilir. Üstelik bir noktadan diğerine de geçip şehri keyifle gezmek için arabanızın olması oldukça gerekli görünüyor.

Eğer arabanız yoksa ya da mevcut aracınız size aradığınız konforu sunamıyorsa İzmir’i konforlu bir biçimde gezmek, şehrin en güzel yerlerini görmek için İzmir’den araç kiralayabilirsiniz. İzmir kiralık araba konusunda seçenekler şöyle:

  1. İzmir Adnan Menderes Havalimanından Araç Kiralama Yapın!

Kente havayoluyla geliyorsanız İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama seçeneklerini araştırabilirsiniz. Bu amaçla yolcu360.com ana sayfasına girip İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama seçeneğini işaretlemeniz yeterli. Sistem, anlık olarak İzmir Havaalanındaki rent a car ofislerinin kiralık araç listesini ekranınıza yansıtır. Listede, araç marka ve model adları, hangi rent a car şirketinde oldukları, vites, yakıt, karoser tipi gibi bilgileri ve fiyatları bulunur. Listeye göz gezdirerek hızlıca karar verebilirsiniz.

 

Konak Pier2. İzmir Merkezden Araç Kiralama Yapın!

İzmir Alsancak araç kiralama seçenekleri ya da Konak araç kiralama seçenekleriyle şehrin merkezinden arabanızı temin edebilirsiniz. Konak ve Alsancak, şehrin hemen her noktasına kolay ulaşım sağlayabileceğiniz birer noktadır. Ayrıca Konak’ta Kemeraltı Çarşısını gezmek, Konak Meydanında ünlü saat kulesini görmek, tüm İzmir’lilerin buluşmak için belirlediği nokta olan Saat Kulesi altında biraz İzmir halkını izlemek keyifli olabilir.

Kemeraltı çarşısı fotoğraflarıAyrıca Osmanlı’nın son döneminde Fransızlar tarafından inşa edilmiş bir liman olan ve bugün alışveriş merkezi, restoran hizmeti sunan Konak Pier’e uğrayabilirsiniz. Konak Pier’de dünya mutfağından restoranlar, Kemeraltın’da esnaf lokantaları, Kızlarağası Hanı’nda sakızlı kahve keyfi mutlaka önereceğimiz detaylar. Alsancak’ta da balık restoranlarının mezeleri çok meşhur. Bazı mezeleri o kadar güzel yapıyorlar ki, hayatınızda böylesini tatmamış olabilirsiniz.

 

 

 

Çeşme3. Çeşme Araç Kiralama Seçeneklerine Bakın!

Tatiliniz zaten Çeşme’deyse ve Çeşme’den İzmir’e bir kaçamak yapıp şehri de görmek niyetindeyseniz Çeşme araç kiralama seçeneklerine bakabilirsiniz. Biraz Çeşme’den bahsedelim; Çeşme, sahilleri, plajları ve doğasıyla çok keyifli ve açıkçası biraz da lüks bir tatil noktası. Yemek, konaklama konusunda özellikle yüksek sezonda fiyatlar epey yüksek olabiliyor. Ancak gerçekten çok güzel ve çok özel bir tatil durağı. Cam gibi suyu, temiz sahilleri, halkının sosyal yapısının yüksekliği ile bu bölge çok değerli. Çeşme’den en uygun fiyatlı kiralık araba seçeneğini de yine yolcu360.com ile bulabilirsiniz. Sistem, size Çeşme kiralık oto fiyatlarını anlık olarak sunar. Siz de kolayca karar verebilirsiniz.

 

 

İlgili Yazılar

Araba Kiralama Şartları Nelerdir?

Yolcu 360

Ankara Esenboğa Havalimanının Rent a Car Firmaları Listesi

Yolcu360

Tekirdağ Araç Kiralama Seçenekleri

Yolcu 360

Yorum Bırak