Yolcu360 Blog
Araç Kiralama > Yolcu360 Blog > Bilgi > Kültür Sanat > İzmir Etkinlik Takvimi Şubat 2023

İzmir Etkinlik Takvimi Şubat 2023

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde şubat ayında gerçekleşecek olan etkinlikler katılımcılar tarafından oldukça ilgi görüyor. Şubat ayında İzmir’de farklı birçok kategoride etkinlikler yapılacak. Bu etkinliklerin tarihleri ve gösterim yerleri hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için sayfayı okumaya devam edebilirsiniz. Etkinliklerin içerikleri, konuları ve sanatçıları hakkında birçok detaya ulaşabilirsiniz. İzmir Şubat etkinlik takvimi üzerinden ilgilendiğiniz etkinlikleri bulabilir ve planlama yapabilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışında yüzlerce lokasyonda, binlerce marka ve modelde aracı dakikalar içerisinde kolayca kiralamak için Yolcu360’ın kiralık araç seçeneklerini inceleyebilirsiniz!

İzmir’de Şubat Etkinlikleri Listesi

izmir-etkinlik-takvimi-subat-1

İzmir genelinde şubat ayı içerisinde yapılacak olan etkinlikler katılımcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Etkinlikler ağırlıklı olarak tiyatro ve konser gösterileri olacak. Şubat İzmir etkinliklerinde öne çıkan ilçeler Karşıyaka ve Bornova belirlendi. Farklı gösteri merkezlerinde düzenlenen etkinliklerin biletlerini anlaşmalı bilet satış noktalarından temin edebilirsiniz.  Şubat etkinlikleri hemen her yaştan katılımcıya hitap ediyor.

İzmir Şubat Ayı Konserleri

izmir-etkinlik-takvimi-subat

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde gerçekleşecek olan Şubat ayı konserleri farklı katılımcılar tarafından ilgi görüyor. Konserlerin etkinlik tarihleri ve yerleri hakkında detaylı bilgi edinerek ay içi kişisel bir planlama yapabilirsiniz. İzmir Şubat ayı konserleri şu şekilde listeleniyor;

 • Feridun Düzağaç – 1 Şubat

Türk pop müziği alanında adını duyuran Feridun Düzağaç, 01 Şubat Çarşamba günü İzmir müzikseverler ile buluşacak. İzmir Arena gösteri alanında gerçekleşecek konserin biletleri ücretli şekilde satışa sunuldu. Konser saat 21:00’da başlayacaktır.

 • Yeni Türkü – 3 Şubat

Halk türkülerini yeniden yorumlamaları ile bilinen ve sevilen grup Yeni Türkü, alternatif müzikleri ve eğlenceli sahne performansları ile İzmir’de buluşuyor. Konser 03 Şubat Cuma günü saat 20:30’da başlayacak. Konser alanı Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu olarak belirlendi. Etkinlik biletleri ücretlidir. Bilet almak için anlaşmalı bilet satış noktalarını ziyaret edebilirsiniz.

 • Mary Jane – 3 Şubat

Farklı sanatçıların şarkılarını cover yapmaları ile adını duyuran Mary Jane grubu, Türkçe pop müzik alanında müzikseverler tarafından oldukça beğeni toplamakta. Grubun İzmir konseri 03 Şubat cuma günü olarak planlandı. Konser alanı Sold Out Performance Hall. 22:30’da başlaması planlanan konserin biletleri ücretlidir.

 • Pentagram – 4 Şubat

Türk rock müzik alanında eserler düzenleyen Pentagram grubu, İzmir’de gerçekleştireceği konser ile katılımcılara eşsiz bir gece yaşatmayı amaçlıyor. Grup konserde kendi şarkılarını seslendirecek. Pentagram konseri tarihi 04 Şubat Cumartesi günü saat 22:00. Konser biletleri ücretlidir. Bilet temini için anlaşmalı bilet satış noktalarına bakabilirsiniz. Pentagram konseri Hangout PSM gösteri alanında yapılacak.

 • Dedublüman – 4 Şubat

Türkçe alternatif müzik alanında son yıllarda adından sıkça söz ettiren Dedublüman isimli grup, İzmir’de müzikseverleri ile buluşuyor. Konser 04 Şubat Cumartesi günü saat 22:30’da başlayacak. Grup Ooze Venue gösteri alanında sahne alacak. Konser biletleri ücretli olarak satışa sunuldu.

 • Zakkum – 10 Şubat

Kendi besteledikleri şarkılar ile Türkçe pop müzik alanında beğeni toplayan Zakkum grubu, sevenlerine eşsiz bir müzik dinletisi yaşatmak için 10 Şubat Cuma günü İzmir’de! Konser 21:00’da başlayacak. Zakkum konseri Sold Out Performance Hall gösteri alanında düzenleniyor. Konser biletleri ücretlidir. Bilet almak için anlaşmalı bilet satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

 • Ceza – 11 Şubat

Türk rap müzik alanında sevilen sanatçılar arasında yer alan Ceza, 11 Şubat Cumartesi günü Hangout PSM sahnesinde olacak. Konser 22:00’da başlayacak. Sanatçı, sevilen şarkıları ile sevenlerine eşsiz bir gece yaşatmayı amaçlıyor. Ceza konseri biletlerini ücretli şekilde anlaşmalı bilet satış noktalarından temin edebilirsiniz.

 • Yaşar – 17 Şubat

Türkçe pop müzik alanında uzun yıllardır sevilen sanatçılar arasına yer alan Yaşar, en sevilen parçaları ile İzmirlilerle buluşuyor. Yaşar konseri 17 Şubat Cuma günü saat 21:00’da gerçekleşecek. Konser alanı Sold Out Performance Hall.

 • Yıldız Tilbe – 24 Şubat

Uzun yıllardır sevilerek dinlenen sanatçılar arasında yer alan Yıldız Tilbe, hemen her yaştan müzikseverler tarafından takip ediliyor. Sanatçı en sevilen şarkıları ile 24 Şubat Cumartesi günü saat 22:00’da İzmirli müzikseverleri ile buluşacak. Biletleri ücretli olan konser, Hangout PSM gösteri alanında gerçekleşecek.

İzmir Şubat Ayı Tiyatro Takvimi

izmir-etkinlik-takvimi-subat-

Şubat ayında İzmir’de gerçekleşecek olan tiyatrolar, hemen her yaştan katılımcıya hitap ediyor. Şubat İzmir tiyatro etkinlikleri arasında inceleme yaparak ilgi alanınıza yönelik bir planlan oluşturabilirsiniz. Şubatta İzmir tiyatro etkinlikleri şu şekilde listeleniyor;

 • Piraye – 2 Şubat

Ünlü yazar Nazım Hikmet tarafından kaleme alınan Piraye isimli roman, aşk ve hüzün dolu hikayesi ile dikkat çekiyor. Piraye romanı tiyatro sahnesinde hayat buluyor. Oyun 2 Şubat Perşembe günü saat 20:00’da İzmirli sanatseverler ile buluşacak. Gösteri alanı Nazım Hikmet Kültür Merkezi. Oyunun biletleri ücretlidir.

 • Şen Makas – 4 Şubat

Komedi türünde yazılmış olan Şen Makas oyunu, zengin oyuncu kadrosu ile 4 Şubat Cumartesi günü İzmir’de! Gösteri alanı Bostanlı Suat taşer Tiyatrosu. Saat 20:30 da başlayacak olan gösterinin biletleri ücretlidir.

 • Mahşer-i Cümbüş – 12 Şubat

Türkiye’de modern doğaçlama tiyatro öncüsü olarak kabul edilen Mahşer-i Cümbüş, tiyatroseverleri ile buluşmaya devam ediyor. İzmir Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’nda gerçekleşecek olan gösterinin biletleri ücretlidir. Gösteri 12 Şubat Pazar günü saat 18:00’da başlayacak.

 • Ölü Ozanlar Derneği – 15 Şubat

Ergenlik çağındaki birkaç gencin aşırı disiplinli bir yatılı okulda geçen maceralarının konu alındığı oyun, trajikomik anlatımı ile seyirci karşısına çıkıyor. Oyunun başrolünde Hakan Altıner bulunmakta. Gösteri 15 Şubat Çarşamba günü saat 20:30’da Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde düzenlenecek. Tiyatro biletleri ücretlidir.

 • Süt Kardeşler – 16 Şubat

Başrollerinde Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin yer aldığı komedi oyunu Süt Kardeşler, 16 Şubat Perşembe günü İzmir’de! Oyun Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’nda. Etkinlik başlangıç saati 20:30. Oyun biletleri ücretlidir.

 • Notre Dame’in Kamburu Müzikali – 17 Şubat

Müzikal kategorisinde yer alan trajikomik tiyatro oyunu sanatseverler ile buluşuyor. 17 Şubat Cuma günü saat 20:30’da başlayacak olan oyunun biletleri ücretli olarak satışa sunuldu. Oyun Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’nda sergilenecek.

 • Her Şey Bedava – 24 Şubat

Komedi alanında yazılan oyunun başrolünde Yasemin Yalçın yer almakta. 120 dakika süren oyun iki perdeden oluşuyor. Tiyatro oyunu 24 Şubat Cuma günü saat 20:00’da Narlıdere AKM sahnesinde olacak. Oyun biletleri ücretlidir. Bilet temini için anlaşmalı bilet satış noktalarına bakabilirsiniz.

 • Erkek Aklı Oksimoron – 24 Şubat

Komedi kategorisinde yer alan tiyatro oyununda Emre Karayel rol alıyor. Tek oyunculu tiyatro, eğlenceli anlatımları ve mizahı ile seyirciye unutulmaz bir gece sunmakta. Tiyatro oyunu 24 Şubat Cuma günü saat 20:30’da başlayacak. Oyun gösteri alanı Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu. Ücretli satışa sunulan biletleri almak için anlaşmalı bilet satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

 • Doğu Demirkol – 26 Şubat

Stand up gösterisi ile adını duyuran Doğu Demirkol, eğlenceli anlatımları ile İzmir’de sahne alacak. Farklı filmlerde sergilemiş olduğu üstün oyunculuk yetenekleri ile kendinden söz ettiren oyuncu, anlatım kabiliyeti ile stand up gösterilerine imza atıyor. Doğu Demirkol stand up gösterisi 26 Şubat Pazar günü saat 20:30’da başlayacak. Gösteri alanı Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu.

İzmir Şubat ayı etkinlik takvimi üzerinden ilgi alanınıza yönelik olan gösterileri bulabilir, şubat ayınızı planlayabilirsiniz. Bu sayede sanat ve eğlence alanında farklı aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. Etkinliklerin tarihleri, saatler ve gösterim alanları hakkında detaylı bilgi sahibi olarak uygunluk durumunuza göre bir tercih oluşturabilirsiniz.

 

Yorum ekle