Yolcu360 Blog
Yolcu360 Blog > Gezi Rehberleri > Türkiye Gezi Rehberi > İstanbul’dan Hafta Sonu Kaçılacak Yerler

İstanbul’dan Hafta Sonu Kaçılacak Yerler

Şehrin kalabalığı özellikle yaz aylarında daha yorucu olabiliyor. Her zaman tatil planı yapamasak da hafta sonları küçük kaçamaklarla stresten bir nebze uzaklaşıp rahatlayabiliriz. İstanbul’dan hafta sonu kaçılacak yerler bu anlamda kurtarıcı lokasyonlar oluyor. Sizler için İstanbul’a yakın gidilecek yerler ve İstanbul’dan hafta sonu kaçamak yapılacak yerleri bu yazımızda bir araya getirdik.

İstanbul’a yakın doğa ile iç içe ve samimi insanları ile şahane bir kaçış noktası olabilecek Trakya’dan başlayalım. İstanbul’a yakın kamp yapılabilecek yerler arasından doğası ile öne çıkan en güzel noktalardan da biri. Araba kiralama yaparak kısa sürede ulaşabilirsiniz.

İğneada, Kıyıköy, Edirne, Tekirdağ

Trakya’dan sonra Marmara’da İstanbul’dan gidilecek yakın yerler nereleri? sorunuzun cevabını aşağıda bulabilirsiniz. Kiralık araba İstanbul için İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama yaparak gün içinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sapanca, Kocaeli, Yalova, İznik

Şile, Kilyos, Ağva, Adapazarı

İstanbul’dan çıkmadan da gidilebilecek kaçamak noktaları bulmak mümkün. Sizler için İstanbul içinde gidilebilecek kaçış noktalarını da sıraladık.

Heybeliada, Ormanlı Köyü

Bunlar dışında İstanbul’da denize girilecek yerler arıyorsanız İstanbul’da günübirlik gidilecek plajlar listemize de aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İstanbul'a yakın plajlar

Araç kiralama ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz İstanbul’dan hafta sonu gidilecek yerler listesini sizler için sıraladık. Bu birbirinden farklı alternatife yolcu360’ın birbirinden farklı kiralama firması ve aracıyla konforla ulaşabilirsiniz.  Rent a car İstanbul için İstanbul araç kiralama yaparak güzel bir hafta sonu geçirebileceğiniz bu noktalara ulaşabilirsiniz.

İstanbul araç kiralama

Yorum ekle