Yolcu360
Kiralık Araç Rehberi

İstanbul Yenibosna Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

⏱: 2 dk

İstanbul Yenibosna semti yıllardır İstanbul’un merkez semtleri gibi aktif bir ulaşım ağına sahip. Çok sayıda otobüsün terminali görevinde olduğu gibi Yenibosna araç kiralama şirketleri de epey fazla. Araç kiralama Yenibosna’da hem çok tercih ediliyor hem de çok sayıda Yenibosna rent a car firması yer alıyor. Yenibosna günlük kiralık araba seçeneklerinin yanı sıra uzun dönem kiralık araç için de birçok seçenek sunuyor. Kolay araç kiralama Yenibosna arayışında Yolcu360 hem en kolay hem de en uygun Yenibosna araç kiralama fiyatları sunuyor.

Yenibosna Ulaşım

Yenibosna’ya ulaşım nasıl sorusunun yanıtı birden fazla. Şöyle ki Yenibosna’ya nasıl gidilir derseniz toplu taşıma ile hem metro hem metrobüs ile ulaşabilirsiniz. Kiralık araba ile ise örneğin Taksim araç kiralama yaparak trafik hesaba katılmazsa 20 dakikalık bir yolculukla ulaşabilirsiniz. İstanbul Yeni havalimanına gidecekler de Yenibosna üzerinden gidebilirler. Yenibosna araç kiralama şirketleri açısından zengin olduğundan hemen her tarih ve saatte müsait kiralık araba bulabilirsiniz. Yenibosna araç kiralama yaparak kısa sürede yeni havalimanına ulaşabilirsiniz.


Yenibosna

Yenibosna Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Yenibosna’dan araç kiralama nasıl yapılır derseniz; Yolcu360 web sitesini ya da uygulamasını kullanarak dakikalar içinde Yenibosna araç kiralama yapabilirsiniz. İstanbul Yenibosna oto kiralama fiyatlarına yolcu360.com ile bakabilir ve Yenibosna araba kiralama fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Yolcu360 bünyesinde birbirinden farklı çok sayıda Yenibosna rent a car firması bulunur. Bunlardan istediğinizi seçerek; aracın marka modelini yakıt ve vites türü gibi detaylarını belirleyebilirsiniz. Yolcu360’ta dakikalar içinde onlarca Yenibosna kiralık araba seçeneğini görebilirsiniz. Uygun fiyata araba kiralama Yenibosna arayışınız için farklı rent a car ofislerinin sunacağı müsait araçları görüntüleyebilirsiniz. Yenibosna’dan rent a car alternatifleri ile şehrin diğer noktalarına geçebilir, konforlu bir biçimde İstanbul’u keşfedebilirsiniz.

Yenibosna

Yenibosna’da Araç Kiralama Yapılarak Gezilecek Yerler

Yenibosna’da; Atrium Alışveriş Merkezi, Hilton AVM, Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy Alışveriş Merkezi gibi çok sayıda kapalı alan seçeneği var. Sevdikleriniz ve aileniz ile beraber burada yemek yiyebilir ve alışveriş yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yenibosna Aqua Florya Alışveriş Merkezi ve Akvaryum Yenibosna’da mutlaka görülmesi gerekenler arasında. Çocuklarınızla güzel bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız İstanbul Yenibosna araç kiralama yaparak Türkiye’nin en büyük akvaryumu olarak bilinen Yenibosna Akvaryum’u görmeye gidebilirsiniz.

Topkapı Panorama Müzesi, Mecidiye Camii de yakınlarda. Kaiser Willhelm Çeşmesi, Marmara Forum ve İstanbul Surları da yine çok yakın mesafede kalıyor. Yenibosna’da çarşılar, alışveriş merkezleri çok. Yemek, dinlenme ve konaklama konusunda da alternatifler zengin.

İlgili Yazılar

4X4 Araç Kiralama Fiyatları 

Yolcu360

Ucuz Araç Kiralama

Yolcu 360

Kiralık Araçlarda Periyodik Bakım

Yolcu360

Yorum Bırak