Yolcu360
Dijital anahtarlı Hyundai
Otomotiv Haberleri

Hyundai Dijital Anahtarı Kullanacak!

⏱: < 1 dk

Dijital anahtar nedir? Hangi arabalarda dijital anahtar var? Dijital anahtar nasıl kullanılır? Dijital anahtarlı Hyundai

Hyundai Dijital Anahtarı Kullanacak!

Akıllı telefona indirilen bir uygulama üzerinden arabanızın kapısını açmak, kilitlemek ve bazı başka işlemleri yapmak, çok pratik ve yenilikçi görünüyor. Hemen her marka da bu konuda bir atak yapıyor. Bugün dijital anahtarı olmayan araç yok gibi. Yakın alan İletişim teknolojisi adı verilen bu dijital sistem, daha araca binmeden aynaları, koltukları ve diğer şeyleri ayarlamanızı da sağlıyor. Hyundai markası da artık yeni modellerinin hepsinde dijital anahtar olacağını açıkladı. 

Arabayı Kullanan Diğer Kişiler!

Bir arabayı birden fazla kişi kullanıyorsa dijital anahtar nasıl çalışır? Bu konuda da sistem genellikle 4 farklı telefona tanımlamaya izin verdiği için sorun olmuyor.

Dijital Anahtarlı Arabalar

Dijital anahtar teknolojisi otomobil endüstrisinin en fazla önem verdiği konulardan biri. Dijital araba anahtarları ile hem daha fazla güvenlik hem de konfor amaçlanıyor. Ancak markaların dijital araba anahtarlarıyla bugün için esas hedefleri daha iyi pazarlama. Zira dijital bir anahtarla aracı açıp kapatmak park etmek kontrol etmek klimayı açmak pencereleri açıp kapatmak ve diğer bazı mekanizmaları çalıştırmak oldukça keyifli bir teknoloji gibi görünüyor. Tam da bu sebeple bu teknoloji gelişmeye açık.

İlgili Yazılar

Araç Kiralamada Eve Teslim Oluyor mu?

Yolcu 360

Ucuz Spor Araba | En Uygun Spor Arabalar | En İyi Ucuz Spor Arabalar

Yolcu360

Okul öncesi seyahat planınız hazırsa, aracınız hazır!

Yolcu 360

Yorum Bırak