Yolcu360 Blog
Yolcu360 Blog > Otomotiv Dünyası > Kiralık Araç Rehberi > Havalimanında Araç Kiralama Avantajları: Pratik ve Ucuz!

Havalimanında Araç Kiralama Avantajları: Pratik ve Ucuz!

Havalimanında araç kiralama konusunda ne düşünüyorsunuz? Bu konuda merak ettiğiniz detayları yazımızda keşfedebilirsiniz.

Havaalanından şehir merkezine ulaşım için en konforlu seçenek olan araç kiralama pek çok avantajı beraberinde sunuyor. Nedir bu avantajlar? Bu konuya geçmeden önce havalimanından ucuz araç kiralamanın en kolay yolunu size göstermemize izin verin. 

Günümüzde İstanbul, Paris ve Berlin gibi dev metropollerin havalimanlarına iniş yaptıktan sonra araç kiralama şirketleri arasından en doğrusunu bulmak, ne yapacağını bilmeyen biri için çok zor. Toplu taşıma araçlarından çok daha konforlu bir seçenek sunan Yolcu360 araç kiralama ile kusursuz bir hizmet almaya hazırlanın.

Araç kiralama hizmeti aramalarına büyük veri teknolojisi kullanarak çözüm sunuyoruz. 7/24 çağrı merkezinden yararlanabilir, ücretsiz iptal ve değişiklik hakkınız ile her zaman güvende hissedebilirsiniz. Şimdi, havalimanından araç kiralamanın avantajlarına gelelim. 

havalimanında araç kiralama, araç bagajında çocuklarHavalimanında Araç Kiralama ne Kadar Avantajlı?

İş ya da tatil için hava yoluyla seyahat etmek, artık çok daha ulaşılabilir bir yöntem. Bu durumda hava yolu şirketlerinin ve havaalanı sayısının artması ile uçak bileti fiyatlarının daha erişilebilir olmasının büyük payı var. Uçuş sayıları arttıkça havalimanları bir dönüşüm geçiriyor, artık bir durak değil; yaşam merkezi olarak tasarlanıyorlar. 

Mesela İstanbul Havalimanı, burası tam bir yaşam merkezi!

Her ne kadar artık daha gelişmiş olsalar da; güvenlik ve gürültü nedeniyle havalimanları şehir merkezinden kilometrelerce öteye inşa ediliyor. Bu noktada hava yolunu kullandığımızda, şehir merkezine ulaşım bir probleme dönüşüyor. 

İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlerde birçok bagajla birkaç aktarma yaparak seyahat etmek oldukça streslidir. Havalimanından şehir merkezine taksi ücretlerini düşündüğümüzde, bazen araç kiralama hem maddi hem de manevi olarak çok daha ekonomik olur. 

Konuyu daha da açalım: Havalimanından araba kiralamak neden daha avantajlı? Öncelikle havaalanından kalkan otobüslerin belirli güzergahları vardır. Söz konusu güzergah her zaman sizin ulaşmak istediğiniz noktaya uymayabilir. 

Büyükşehirlerde seçenekler çok ama nispeten küçük şehirlerde havalimanında tercihler sınırlı. Bu noktada en konforlu çözüm, araç kiralamak. En akıllıcası da, yolcu360’dan kiralamak. Neden? 

#1 Çok daha konforlu bir şekilde seyahat edersiniz

Havalimanında indiniz. Birçok araç kiralama ofisi arasından hangisini seçeceksiniz? Müsait araçları var mı? En uygun ve iyi fiyatlı araç hangisinde? En kısa sürede nasıl işlem yaparsınız? 

Tüm bu soruların cevaplarını başta vermiştik. Sizi yukarı alalım. 

havalimanıda araç kiralama, araba seven adam#2 Uzun yolculukların aracınıza vereceği hasarları önlersiniz

Şehirler arası yolculukların araç ömrünü kısalttığı bir gerçek. Üstelik ulaşmak istediğiniz noktaya hava yoluna oranla çok daha uzun sürede varıyorsunuz. 

Havalimanında Araç Kiralama: #3 Gideceğiniz yere nokta atışı yaparsınız

Havalimanlarından toplu taşıma ile şehir merkezine varmak mümkün ama sadece belirli destinasyonlara. Havalimanından araç kiralama yaptığınızda ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca istediğiniz yere kendi aracınızla ulaşırsınız. 

#4 Özgürlüğünüz sizinledir

Tatil, akraba ziyareti, iş seyahati ya da belki tek başına bir keşif… Hava yoluyla başka bir şehre gidip orayı özgürce keşfetmenin yolu kiralık araçlarda! İstediğiniz yere dilediğiniz zamanda gidersiniz; bunun yanı sıra hususi araç konforu sizinledir. 

#5 Eşya taşıma kapasiteniz artar

Seyahat ederken bir şeyler taşımak her zaman sıkıcıdır! Özellikle havalimanlarından büyük bagajlarla yolculuk etmeye çalışmak… Havalimanından araç kiraladığınızda aynı zamanda geniş bir taşıma kapasitesine sahip olursunuz. 

havalimanında araç kiralama, kalabalık otopark#6 Havalimanında park yeri sorununu düşünmezsiniz

Havalimanında araç kiralamanın en büyük avantajlarından biri de park sorunu yaşamıyor olmak. Aracınız istediğiniz yerde hazır olur ve işiniz bittiğinde tek yapmanız gereken, aracı uygun şekilde teslim etmenizdir. 

#7 Değiştirme ve iptal işlemleriniz ücretsizdir

Plan değişiklikleri her zaman olabilir. Yolcu360 ile araç kiraladığınızda ücretsiz bir şekilde değiştirme ve iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

#8 7/24 çalışan çağrı merkezi desteğinizi unutmayın!

Yolcu360 ile araç kiralama yaptığınızda birçok avantajın yanı sıra kusursuz bir müşteri iletişimi sizi bekliyor olacak! 

Sonuç olarak, havalimanından şehir merkezi ulaşımında araç kiralama en konforlu seçeneklerden biri olarak önümüze çıkıyor. Sadece akıllı telefonla bir kaç dakikada aracı rezerve edip, uçuştan sonra ilgili araç kiralama ofisinden teslim alıp bavul taşımadan, kuyruk beklemeden ulaşım sağlama fikri hiç de fena değil. 

Peki,  havalimanında ucuz oto kiralama seçeneklerini nasıl bulursunuz?

Havalimanında Araç Kiralama Nasıl Yapılır? 

Havalimanında araç kiralama yapmak oldukça basit. Bunu şimdi örneklerle anlatalım.

Örneğin İstanbul Havalimanı’na indiniz ve Maslak yönüne gitmeniz gerekiyor. İstanbul Havalimanı araç kiralama firmaları için yolcu360.com ile hızlı bir araştırma yapsanız. Bu araştırmayı, havaalanında uçuş saatini beklerken bile yapabilirsiniz. 

Bunun yanı sıra yapmanız gereken tek şey; İstanbul Havalimanı araç kiralama sayfasına girmek. Ardından İstanbul Havalimanında hangi araç kiralama ofisleri varsa müsait araçları ve bu araçların günlük kiralama fiyatları ile listelenecektir. 

Ayrıca Yolcu360 mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Pratik ve kullanışlı olması için kullanıcı deneyimini mükemmelleştirdik!

yolcu 360 huawei app indir

Bu yöntemlerle dilediğiniz aracı istediğiniz zaman rezerve edebilirsiniz. Hemen ve güvenle online rezervasyon yapabilirsiniz. 

Kredi kartına 9 taksitle araç kiralama yapabilirsiniz. Havalimanına indikten sonra, bagajınızı alıp kiralama yaptığınız ofise gitmeniz yeterli. Ardından aracınız sizi bekliyor olacak!

Yakıt deposu dolu teslim edilen araca bavullarınızı yükledikten sonra Maslak yönüne ilerleyebilirsiniz. İşlerinizi tamamladıktan sonra aracınızla şehirde gezmek istediğiniz yerlere gidebilir, belki İstanbul’un en iyi dönercilerden birine uğrarsınız! 

Dönüş uçağı için tekrar İstanbul Havaalanı’na doğru yola çıkabilirsiniz. Aracı da yine dolu depo ile ilgili rent a car ofisine teslim edersiniz. Veya Ankara Esenboğa Havalimanı araç kiralama seçeneklerine bakarak başkente rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aynı örneği Antalya Havalimanı araç kiralama konusunda da verebiliriz. Hatta özellikle Alanya otelleri bölgesine gidecekler için havalimanından ulaşım epey zorludur. Elde bavullarla aktarma yapmayı kim ister ki?

Bu nedenle Antalya Havalimanı oto kiralama seçeneklerine göz gezdirerek tatile devam etmek faydalı olacaktır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama bakarak Çeşme gibi popüler tatil noktalarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

havalimanında araç kiralama, istanbul havalimanıİstanbul Havalimanı’nda Araç Kiralama

Konu İstanbul olunca her şey için geçerli olan bol seçeneklilik rent a car sektörü için de geçerli oluyor. Hele de İstanbul Havalimanı ya da Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama seçenekleri açısından bakıldığında oldukça fazla seçeneğiniz olduğunu söyleyebiliriz. Lüks araç kiralamadan sürücülü araç kiralamaya hatta limuzin kiralamaya kadar aradığınız her şeyi bu iki havalimanındaki araç kiralama hizmetinden bulabilirsiniz.

Yorum ekle