Yolcu360 Blog
Kaynak: https://www.slashgear.com/
Yolcu360 Blog > Otomotiv Dünyası > Araç inceleme > Ford 2020 Model Otomobilleri | 2020 Ford Modelleri Nasıl?

Ford 2020 Model Otomobilleri | 2020 Ford Modelleri Nasıl?

2020 Ford modelleri nasıl? Ford 2020 model otomobilleri ve Ford Edge hakkında bilgi arıyorsanız; haberimiz tam size göre. En yeni Ford Edge ve ST Line Ford Edge hakkında yeni haberler var…

Ford 2020 Model Otomobilleri: Ford Edge ST Line Donanımla Geliyor!

2020 Ford modelleri çok merak ediliyor. Ford Focus 2020 modeli, Fiesta’nın 2020 modeli, Kuga 2020 modeli gibi aramalar çok yapılıyor. Ama iri, performanslı, güçlü bir Ford arayanların tercihi fiyatı biraz tuzlu da olsa Ford Edge modelinden yana oluyor. Üstelik Ford Edge 2020 için yenilendi. Donanım ve daha fazlası değişti. Bakalım yeni Edge nasıl olmuş?

Ford Edge 2020 Hakkında

 Ford Edge ST Line, sportif görünümlü ama aileye yetecek kapasitede ve performansı iyi donanımı ful araç seven kitleyi hedefliyor. Ford Edge’nin tanıtıldığı ilk günden bugüne çok fazla değişmediğini söylemek gerek. Ağır başlı sert bir görünümü olan otomobil, ST – Line rozeti ile sportif sürüşü de başarıyla sunuyor. 

Bildiğimiz alıştığımız Ford özelliklerini 2020 model Ford otomobillerde görüyoruz. Teknik açıdan daha yeni teknolojiler ise donanım paketleri detaylı incelenince fark ediliyor. Diğer yandan tasarım açısından da ufak tefek yenilikler var ama marka, radikal değişime çok yanaşmıyor. Zaten oturttuğu, beğenildiğini bildiği bir şeyi değiştirmek hem risk hem de ekstra milliyet. Aslında on yıllık bir otomobil yazarı olarak söyleyebilirim ki Ford, otomobil tasarımında maceraya çok yanaşmayan bir markadır. Pazarı analiz eder ve uygular. Neyse konumuza yani Ford Edge ST Line 2020 modeline dönelim. Ford Edge ST Line özelliklerine bakalım. 

Ford Edge ST Line Özellikleri

Kaynak: https://www.caranddriver.com/
  • Görsel olarak biraz daha sportif duruyor
  • ST stili ızgara kullanımı, ilk dikkat çeken detay.
  • 20 inçlik parlak siyah alüminyum jant kullanımı var.
  • Donanım paketi ekstra zenginleştirilmiş.
  • LED aydınlatma kullanımı da önemli bir güncelleme.
  • Android Auto ve Apple CarPlay ile SYNC 3 bilgi-eğlence sistemi sunuluyor. 
  • Kablosuz bir akıllı telefon şarj pedi var.
  • Güvenlik donanımında gelişmiş aktif park yardımı ve dur-kalk özellikli uyarlanabilir hız sabitleme sistemi sunuluyor. 
  • Ford Co-Pilot360 Assist Plus paketi ayrıca çok çekici özellikler barındırıyor. 
Ford Edge ST – Line Motor Özellikleri
Kaynak: https://www.slashgear.com/

Ford Edge ST – Line motorunda 2.0 litrelik EcoBoost dört silindir turbo motor kullanılmış. 250 beygir güç ve 380 Nm tork üreten bu makine sekiz ileri otomatik şanzıman ve isteğe bağlı dört tekerlekten çekişli altyapıyla bir araya getiriliyor. 

Kiralık Ford Edge Fiyat Listesi

Kiralık Ford Edge fiyat listesi, kiralık araba ve araç kiralama seçenekleri için yolcu360.com üzerinden hızlıca araştırma yapabilirsiniz. yolcu360.com sistemi, ülke geneline yayılan çok geniş bir hizmet ağı ile size, anında fiyat,araç özelliği karşılaştırma olanağı sağlar. Ford Edge kiralama fiyatlarına ya da kiralık Ford otomobil fiyatlarına tek sayfa üzerinden erişim sunar. 

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama fiyatları için tıklayın!

İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama fiyatları için tıklayın!

Ankara Esenboğa Havalimanı araç kiralama fiyatları için tıklayın!

Yorum ekle