Yolcu360
Fiat Egea Hatchback Mirror
Araç inceleme

Fiat Egea Hatchback Mirror İncelemesi

Fiat Egea Hatchback Mirror kiralamak ya da satın almak isteyenler için Fiat Egea Hatchback Mirror hakkında detaylı bilgi

Fiat Egea Hatchback Mirror incelemesi arayanlar için araştırdık: Fiat Egea Hatchback Mirror teknik incelemesi. Fiat Egea Hatchback Mirror nasıl? Fiat Egea Hatchback Mirror alınır mı? Fiat Egea Hatchback teknik özellikleri neler? Fiat Egea Hatchback’in Mirror versiyonu hakkında detaylı bir inceleme…

Fiat Egea Hatchback Mirror İncelemesi

Fiat Egea Hatchback Mirror hakkında bilgi arayanlar için araştırdık. 2019 model Fiat Egea Hatchback Mirror incelemesi yaptık. Fiat Egea Hatchback 2019 incelemesi ile aracın teknik özelliklerine, tasarımına, iç mekan detaylarına ve yakıt tüketim miktarına baktık. Bu arada içeriğimizde, Fiat Egea Hatchback kiralama fiyatları hakkında da bilgiler bulabilirsiniz.

Fiat Egea Hatchback Mirror Hakkında

Öncelikle ilk kez 2015 yılında karşımıza çıkan Egea ailesi, o günden beri yani 2015 yılından bu yana tam 118 bin adet satmış. Bu, çok çok iyi bir satış rakamı. Bu satış başarısının ne büyük aktörü de filo kiralama şirketleri. Ancak bu cümle, size, Egea sadece araç kiralama alanında mı popüler diye düşündürmesin! Çünkü bireysel satış adetlerinde de lider konumda. Egea’nın satış başarısında iyi pazar hedefi analizi var. Bu şu demek; çok lüks ve çok iyi bir otomobil üretebilirsiniz ama ona pazarda ulaşabilecek kitle sınırlıdır. Eğer tabandaki geniş kitleyi hedefliyorsanız fiyatta ulaşılabilir olmak ve bu kitlenin en az iki ana ihtiyacına cevap vermek zorundasınız. peki, Türkiye pazarında taban kitlenin en önemli ya da vazgeçemediği 2 temel ihtiyacı nedir: ekonomik sürüş yani az yakan araba almak ve geniş bagaj hacmi ile kalabalık ailesini uzun bayram tatillerinde seyahat ettirmek. Egea, bu bakış açısıyla hedefi 12’den vurdu.

Egea’nın Mirror Versiyonu

Egea ailesinde Mirror versiyonunu ilk kez İtalya’da gördük. Bu ilk Mirror donanım, Egea 500 ailesinde uygulandı. Teknik detayların öne çıktığı Mirror serisine şimdi de Egea ailesinde rastlıyoruz. Renk seçeneği zengin olan bu seri kesinlikle önemli konfor detayları sunuyor.

7”’lik dokunmatik ekranı, Apple CarPlay uygulaması ve geri görüş kamerası standart olarak sunulan Yeni Fiat Egea hatchback Mirror, Uconnect multimedya sistemine sahip. Ayrıca kabindeki mavi renkli iç döşemeleri oldukça şık bir görüntü sergiliyor.

City fonksiyonlu elektrikli direksiyon, otomatik klima, elektrikli, ısıtmalı yan aynalar, elektrikli ön ve arka camlar, yol bilgisayarı, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, uzaktan kumandalı merkezi kilit, eve kadar takip sistemli farlar serinin dikkat çeken teknolojik özellikleri.

Fiat Egea HB Kiralama Fiyatları Nasıl?

Fiat Egea HB kiralama fiyatları için yolcu360.com üzerinden hızlı ve kolay bir araştırma yapabilirsiniz. yolcu360.com ana sayfası üzerinden pratik bir biçimde bir lokasyon seçerek buradaki kiralık araçları listeleyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Kia Rio HB İncelemesi

Yolcu 360

Suzuki Vitara 1.4 Boosterjet 4X4 AT İncelemesi

Yolcu 360

Chevrolet Corvette ZR1 İncelemesi

Yolcu360

Yorum Bırak