Yolcu360
Duyuru ve kampanyalar

Dsmart abonelerine Yolcu360’tan avantajlı fiyatlar!

⏱: 2 dk

Yolcu360 ile araç kiralamak şimdi Dsmart abonelerine çok daha kolay. Peki Dsmart abonelerine özel fiyatlar sunan Yolcu360 avantajlarından yararlanmak için yapmanız gerekenler neler? İşte araç kiralamayı hem kolay hem masrafsız hale getirecek o kampanyanın detayları…

Dsmart abonesi iseniz, Dsmart tarafından size mail ile gönderilecek olan kampanya kodunuzu, Dsmart ayrıcalıklar sayfası üzerinde kullanarak Yolcu360 tarafından sunulan ve %20’ye varan indirimli fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Unutmayın, rezervasyonunuzu yolculuk planınızdan ne kadar önce yaparsanız, son dakikada aradığınız aracı bulmakta yaşayacağınız sıkıntılardan kurtulmuş olursunuz. Hemen şimdi aracınızı kiralayarak yolculuk planlarınızın stres ve masrafa boğulmasının önüne geçebilirsiniz. Uçakla yapacağınız yolculukların ardından ulaştığınız şehirde araç kiralamak son dakikaya bırakılacak bir iş değildir. Bu sebeple rezervasyonunuzu önceden yaparak zaman kaybı yaşamadan yolculuğunuzu sürdürmenizi tavsiye ederiz.

Seyahat rotası tavsiyeleri

Herkesin tatil anlayışı farklıdır. Kimisi gıda üzerine bir seyahat planlar ve yiye yiye gezmeyi sever. Bu tarz gurme ağırlıklı geziler için size Şanlıurfa, Hatay, Adana, Gaziantep gibi yöreleri tavsiye ediyoruz. Sonbahar-Kış döneminde bu şehirleri gurme geziler için tercih edebilirsiniz.

Kimisi için ise tatil bir genel kültür edinme fırsatıdır. Tarihi alanlar, müzeler gibi gezerken öğrenilecek çok şeylerin bulunduğu noktalar seyahat için en cazibeli yerlerdir. Bu tarz tatillerden hoşlananları Bergama gibi noktaları tavsiye ediyoruz. Ege bölgesindeki diğer antik kentler de bu tarz bir tatil için oldukça güzel noktalar. Yaz aylarında antik kentler yüksek sıcaklıklar sebebiyle gezmek için zorlu şartlara sahip olabiliyor. Ancak sonbahar ve kış ayları bu tarz gezi rotaları için oldukça uygun oluyor. Makul sıcaklıklarda bunalmadan tarihi zenginliklerimizi gezebilirsiniz.

Ya da şimdiden yaz tatilinizi planlayabilirsiniz. Bu tarz tatiller için Kaş‘ı öneriyoruz. Bayram sonrasında rahatlayan Kaş’ın en güzel plajlarına göz atmadan deniz tatili planı yapmayın!

Kampanya Şartları:

  • %20’lik indirim en iyi teklif için geçerlidir. İndirim oranı araç marka modeli ve rezervasyon detaylarına göre değişiklik gösterebilir.
  • Kampanyanın sonlanma tarihini belirleme hakkı YOLCU360 ve D-SMART’ta saklıdır.
  • Kampanya yalnızca aktif D-SMART aboneleri içindir.
  • Kampanyadan yararlanmak için D-SMART’a kayıtlı cep telefonunuzdan YOLCU360 yazarak 2850’ye SMS atabilir veya www.dsmart.com.tr/ayricaliklar sayfasından kampanya katılım kodunuzu alabilirsiniz.
  • Bu kampanyada kodlar tek kullanımlıktır. Her müşteri 1 kez yararlanabilir.
  • Bu kampanya başka kampanya ve/veya indirim koduyla birleştirilemez.
  • Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı YOLCU360 ve D-SMART’da saklıdır.
  • SMS bedeli tarifeniz üzerinden ücretlendirilmektedir.

İlgili Yazılar

Günlük 89 TL’den Başlayan Fiyatlarla; Europcar Araçları Yolcu360’ta!

Yolcu 360

Yolcu360’tan Garanti müşterilerine %25 + 15 TL indirim fırsatı!

Yolcu 360

Benzersiz Fiyatla Aylık Araç Kiralama Fırsatı Yolcu360’ta!

Yolcu 360

Yorum Bırak