Yolcu360
Honda Civic Sedan 1,6 i-DTEC Ececutive
Güncel

Dizel Otomatik Honda Civic Sedan Kiralanır mı?

Kiralık dizel otomatik araç mı arıyorsunuz? Dizel otomatik Civic sedan kiralamak mı istiyorsunuz? Peki, Honda Civic sedan’ın dizel otomatiği nasıl? Dizel otomatik araç kiralama fiyatları nasıl? Dizel otomatik Civic ne kadar yakar? Dizel otomatik Honda Civic Sedan kiralanır mı?

Dizel Otomatik Honda Civic Sedan Kiralanır mı?

Kiralık dizel otomatik Honda Civic Sedan arıyorsanız; bu yazımız tam size göre. Dizel otomatik kiralık araçlar ve Honda Civic Sedan dizel otomatik versiyonu hakkında detaylı bilgi için okumaya devam edin.

Dizel Otomatik Honda Civic Sedan Hakkında

Honda, Civic modelinde çok geniş motor seçeneği sunuyor. Bu da aracı özellikle Türk tüketici için çok çekici kılıyor. Diğer yandan Civic HB ve sedan karoserde, motor gücü ve hızlanma verileri ile de yabana atılır sonuçlar sunmuyor. Üstüne bir de sınıfına göre geniş bagaj, geniş iç mekan eklenince pek çok kişi hem araba alırken hem de araç kiralama yaparken Honda Civic tercihini öne çıkarıyor.

2018 model Honda Civic Sedan’ın dizel otomatik özelliklerine baktığımızda, aracın 1597cc motor hacmi, 88kw/120Hp 4000d/d motor gücü ve 300Nm 2000d/d tork verisini görüyoruz. Ayrıca önden çekişli 9 ileri otomatik şanzıman bileşimi çok başarılı. Genel bir değerlendirmeyle Honda’nın yeni Civic sedan’ı dizel otomatik kılarak, alıcıyı da araç kiralamak isteyen kullanıcıyı da cezbettiğini söyleyebiliriz.

Honda Civic Sedan 1,6 i-DTEC Ececutive

Honda Civic Dizel Otomatik Yorumları

İstenildiğinde direksiyon arkası kulakçıklarla manuel olarak da kullanılabilen otomatik dizel Civic için şanzıman sürücü tepkisine hızlı cevap veriyor yorumu yapılıyor. Pek çok kullanıcı şanzımanın atikliğini övmüş. 120Hp’lik dizel motor+9AT ikilisi beklentileri karşılayan bir iş çıkarıyor.

Dizel Otomatik Kiralık Araçlar

Araç kiralamada dizel seçeneği de otomatik seçeneği de hep ilk tercihtir. Çünkü kullanıcı kiralık araç için fazla yakıt masrafı yapmak istemez. Diğer yandan otomatik şanzımanın konforunu yaşamak ister. Bu nedenle kiralık araba arayışında dizel otomatik kombinasyonu daha fazla tercih edilir. Honda markası ve Civic modeli de rent a car alanında en popüler marka model kombinasyonlarından biridir. Dolayısıyla Honca Civic dizel otomatik tercihi pek çok kişi için önemli. Diğer yandan incelediğimiz araç sedan karoserde. Honda Civic sedan karoseri ise geniş iç hacim, geniş bagaj hacmi ile çok konforlu. Özellikle uzun yola çıkacaklar, kalabalık bir grup olarak ya da ailece araç kiralama yapacaklar için Honda Civic Sedan dizel otomatik seçeneği mükemmel demeke yanlış olmaz.

 

İlgili Yazılar

Bursa Otoshow Ne Zaman?

Yolcu360

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Özel: Türkiye’nin arabayla yolculuğu

Yolcu 360

Dünya’nın En Ucuz Otomobili Artık Üretilmeyecek!

Yolcu 360

Yorum Bırak