Yolcu360
Araç kiralama

Diyarbakır Havalimanı ve Havalimanı Rent a Car Firmaları

Diyarbakır havalimanı araç kiralama firmaları için yazının devamını okuyunuz…

Diyarbakır Havalimanı ve Havalimanı Rent a Car Firmaları

Hem askeri hem de sivil kategoride yer alan bir havalimanı olma statüsüne sahip Diyarbakır Havalimanı 1952 yılından beri bölgede aktif halde işliyor. İç hatlar konusunda sahip olduğu geniş tarifenin yanında dış hatlar konusunda da oldukça hacimli bir yapısı bulunuyor. Şehir merkezine 10km uzaklıkta bulunan havalimanı, yıllık ortalama 2 milyon yolcuya hizmet veriyor. Diyarbakır Havalimanı’ndan edindiğimiz bilgiler doğrultusunda, havalimanında bulunan araç kiralama şirketlerini sizin için inceledik.

Diyarbakır Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri

27 ilde 50 ofise sahip, dünyanın en büyük araç kiralama şirketi ünvanlı Enterprise’ın Diyarbakır Havalimanı’nda hizmet verdiği bir ofisi mevcut. Sürekli olarak güncellenen araç kiralama kampanyaları ile de öne çıkan firmanın geniş bir araç portföyü bulunuyor. Hemen her araç sınıfından araca sahip olan Enterprise’ın lüks segmente de araçlarının olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Türkiye’nin ilk araç kiralama firması olan AVIS de havalimanında bulabileceğiniz araç kiralama firmalarından. Ekonomik, orta sınıf, üst sınıf ve SUV araçları bünyesinde bulunduran firmanın kendine ait bir mobil uygulaması da mevcut. Havayolu firmaları, akaryakıt istasyonları ve kredi kartları konusunda oldukça ilgi çekici promosyon seçeneklerine de sahip AVIS, güvenilir bir firma olmasının yanında pek çok ödüle de sahip.

Alanında en iddialı firmalardan biri olan Sixt Rent A Car, %40’ı premium araçlardan oluşan bir filoyu bünyasinde barındırıyor. 1992 yılından bu yana ülkemizde araç kiralama hizmeti veren Sixt’in neredeyse hemen her gün güncellenen kampanyaları da mevcut.

1918 yılında Amerika’da kurulmuş, dünya genelinde 150 ülkede araç kiralama yapan Hertz’in Diyarbakır Havalimanı’nda ofisi bulunuyor. 2001 yılından bu yana ülkemizde hizmet veren firmanın, ulaşılabilir fiyat politikasıyla paralel işleyen uluslararası kalite standartları da mevcut. Bu arada, kiraladığınız aracı beğendiniz takdirde, Hertz size, teklif verip satın alma şansı da tanıyor. Hemen her sınıftan pek çok araç marka – model seçeneği de Hertz’in artıları arasında.

Diyarbakır Havalimanı araç kiralama seçenekleri için yolcu360.com üzerinden fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. yolcu360.com ile bölgedeki retn a car ofisleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sistem üzerinden örneğin Diyarbakır havalimanı en uygun fiyatlı kiralık araç seçeneğini de bir kaç dakika içinde bulabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Gaziantep Havalimanı ve Havalimanı Rent a Car Firmaları

Yolcu360

Aylık Araç Kiralamanın Avantajları

Yolcu360

Atatürk Havalimanında Hangi Rent a Car Ofisleri Var?

Yolcu360

Yorum Bırak