Yolcu360
Faydalı bilgiler

Çocukla Gidilecek Tatil İçin Tavsiyeler

⏱: 3 dk

Çocukla tatile çıkmak eğlenceli olduğu kadar tatil yeri seçimi de çok önemli. Çocuğunuzun ve sizin konforlu bir tatil yapmanızı kolaylaştıracak uygun tatil yerlerini sizler için bu yazıda bir araya getiriyoruz. Çocukla gidilecek en uygun tatil yerleri ve seçim yapmanızı kolaylaştıracak önerilerimize mutlaka göz atın.

Otel seçiminde her şey dahil konsepti

Çocukla çıkılan tatilde ihtiyaçları kontrol edemeyebiliriz. Bu sebeple her şey dahil konseptli oteller tercih edebilirsiniz. Çocuklar özellikle tatilde rahatladıklarından daha ısrarcı olabilir bu da tatil dönüşü kabarık faturalara sebep olabilir. Bunun yerine her şey dahil otellerde konaklayarak ekstra masrafların önüne geçebilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırarak uygun fiyatlar bulabilirsiniz.


Su parkları!

Çocuklar en çok parkta eğlenmeyi seviyor ve bu özellik tatilde de değişmiyor. Bu nedenle mutlaka parkı olan ve su parkı olan otelleri tercih etmelisiniz. Böylece tüm gün çocuğunuz bu parkta eğlenebilir ve siz de tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Yetişkinler için de hayli eğlenceli olan bu parklarda çocuğunuzla tüm gün eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Aile Odası

Aile odası seçeneği birçok otelde var. Çocuklu ailelerin tam konforu için dizayn edilen bu odalarda çocuklarınızla rahat rahat dinlenebilir, dışarı çıkmadığınız zamanlarda keyifli ve konforlu vakit geçirebilirsiniz. Erken rezervasyondan yararlanarak aile odası bulunan otellerde uygun fiyata odalar bulabilirsiniz.


Araç Kiralama

Eğer uçak ile tatile geldiyseniz bulunduğunuz tatil yerinden yolcu360 ile araç kiralama yapabilir ve ailenizle çevreyi keşfe çıkabilirsiniz. yolcu360 oto koltuğu seçenekleri sayesinde çocuğunuz için rahat bir yolculuk sağlar. Sadece kaldığınız yerin güzelliklerini değil çevrede gizli kalmış cennetleri de bu sayede keşfedebilirsiniz. yolcu360 Antalya Havalimanı araç kiralama seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza kısa sürede yanıt verecektir. Muğla Bodrum Havalimanı araç kiralama veya İzmir Adnan Menderes araç kiralama yaparak tatilin konforunu ikiye katlayabilirsiniz.

Çocuk Kulübü

Özellikle popüler tatil yerlerindeki otellerin birçoğunda çocuk kulüpleri bulunuyor. Gün içinde çocuğunuzu bu kulüplere bırakarak siz de denize rahatlıkla girebilir ve biraz kafa dinleyebilirsiniz:) veya akşam romantik bir yemek organize etmek istiyorsanız çocuk kulüpleri tam size göre.


Ev/Yazlık kiralama

Tatilde otelde konaklamayı sevmiyor veya uzun dönem tatil yapmak istiyorsanız tatil bölgelerindeki sezonluk kiralanan evleri tercih edebilirsiniz. Böylece bütün bir aile bayram havasında bir tatil geçirebilirsiniz. Yemekleri de evde kendiniz yapabileceğinizden dışarda çocuklarınızı rahatsız edecek yemeklerden de uzak tutmuş olursunuz.

Bu içeriğimize de göz atmanızda fayda var:

İlgili Yazılar

Deprem Çantası Hazırlama Rehberi

Yolcu 360

Araçla Şehir Dışına Çıkabilir Miyim?

Yolcu 360

Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması Nedir?

Yolcu 360

Yorum Bırak