Yolcu360
Duyuru ve kampanyalar

Benzersiz Fiyatla Aylık Araç Kiralama Fırsatı Yolcu360’ta!

⏱: 2 dk

Araç kiralama yöntemi araç sahibi olmayan kişiler kadar araç sahibi olanlar tarafından da sıkça tercih ediliyor. Sene biterken Yolcu360 ve iş ortağı Nissa benzersiz bir kampanyaya imza atarak araçların aylık araç kiralama fiyatlarını 1694 TL +KDV’ye indiriyor!

Aylık araç kiralama nasıl yapılır?

Yolcu360.com’dan uygulamadan veya 0850 360 5 360 numaralı misafir merkezimizden aylık araç kiralama yapabilirsiniz. Yolcu360 anasayfasında “aracı nereden alacaksınız” kutucuğunun üstünde günlük kiralama/aylık kiralama seçeneklerini göreceksiniz. Buradan aylık araç kiralama kısmını seçerek aramanıza başlayabilirsiniz. Veya  0850 360 5 360 numaralı misafir merkezimizi arayarak aylık araç kiralama yapabilirsiniz.


Aylık araç kiralama kampanyasından nasıl yararlanırım?

Yolcu360.com’a veya uygulamaya girerek ya da 0850 360 5 360 numaralı misafir merkezimizi arayarak Nissa kiralama şirketi araçlarında yapabileceğiniz araç kiralama rezervasyonunda aylık 1694TL +KDV ile bir indirim alabilirsiniz. Peki nasıl? Yolcu360.com’a girerek veya uygulama üzerinden “aracı nereden alacaksınız?” kutucuğunun üstündeki “aylık kiralama” bölümünü seçerek kaç ay istediğinizi seçin. Kiralama şirketini Nissa olarak seçtikten sonra indirimli aylık araçlar listelenecektir.

Aylık araç kiralama kampanyasına dahil olan araçlar hangileri?

Yolcu360’ta aylık araç kiralama kampanyasında 1694 TL + KDV ile sahip olacağınız aylık araçlar kapsamında tüm ekonomik grup araçlar mevcut. Aylık araç kiralama kampanyasında dahil olan markalar; Ford Fiesta, Fiat Linea, Renault Symbol, Renault Clio, Hyundai i20. Üst segment aylık araç kiralama yapmak isteyenler segmenti artırdıkça aylık kiralama fiyatının değişeceğini söylemek de yarar var.

Kampanya 2020 Mart sonuna kadar geçerlidir!

Aylık araç kiralama yapmak için tıklayın!

 

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama için tıklayın!

Antalya Havalimanı araç kiralama için tıklayın!

Ankara Esenbooğa Havalimanı araç kiralama için tıklayın!

İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama için tıklayın!

İlgili Yazılar

Yılbaşına Özel Araç Kiralamada 25 TL Hediye!

Yolcu 360

Avec’e Özel Ekonomik Dizel Manuel Araçlar Günlük 119 TL

Yolcu 360

Çizgi Araçları 111 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Yolcu 360

Yorum Bırak