Yolcu360
Duyuru ve kampanyalar

‘Adrese teslim araç’ seçeneği ile aylık kiralama 2000 TL + vade farksız 6 taksit!

⏱: < 1 dk

Toplu taşımadan çekinilen bugünlerde Yolcu360’a bağlı birçok kiralama ofisi ‘adrese teslim araç’ hizmeti sağlıyor. Bu süreçte işe gitmesi gereken ve ulaşımını bireysel yapmak isteyen misafirlerimiz için aylık fiyat 2000TL üstelik vade farksız 6 taksit seçeneği ile Yolcu360’ta!

Adrese Teslim Araç Seçeneği

Yolcu360’a bağlı çok sayıda kiralama ofisi bu zor günlerde destek olmak için ‘adrese teslim araç’ seçeneği sunuyor. Bu sayede aracınızı evinizin önünden alabiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken Yolcu360.com veya Yolcu360 mobil uygulamasına girerek filtreler bölümündeki ‘araç teslim şekli’ kısmından ‘adrese teslim’ bölümünü seçmek. Bu adımdan sonra bu hizmeti veren firmalar ve ilgili araçlar listelenecektir.

Ulaşımı Kolaylaştıran Fiyat: Aylık Araç Kiralama 2000 TL

Ülkemizin ve dünyanın geçirdiği bu zorlu sürede işe gitmek zorunda olan veya zorunlu ulaşımı olanlar için de aylık araç kiralama 2000TL’ ye kadar düştü. Toplu ulaşım seçeneklerini bu sürede kullanmak istemeyen, sadece birkaç kişi veya bireysel yolculuk yapmak isteyen misafirlerimiz Nisan sonuna kadar aylık 2000TL’den araç kiralayabilir.

Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 6 Taksit!

Ekonomik olarak da zor geçen bugünlerde tüm kredi kartlarına 6 taksit seçeneği üstelik vade farksız olarak Yolcu360’ta.

İlgili Yazılar

14 Şubat Sevgililer Günü’ne Özel Araç Kiralamada 30 TL Hediye!

Yolcu 360

500 TL İndirim Fırsatı Yolcu360’ta! Aylık kiralamalarda geçerli indirimi, yıl sonuna dek kullanabilirsiniz!

Yolcu 360

Maximum Mobil’e Özel Araç Kiralamada %50 İndirim!

Yolcu 360

Yorum Bırak