Yolcu360
Duyuru ve kampanyalar

‘Adrese teslim araç’ seçeneği ile aylık kiralama 2000 TL + vade farksız 6 taksit!

Toplu taşımadan çekinilen bugünlerde Yolcu360’a bağlı birçok kiralama ofisi ‘adrese teslim araç’ hizmeti sağlıyor. Bu süreçte işe gitmesi gereken ve ulaşımını bireysel yapmak isteyen misafirlerimiz için aylık fiyat 2000TL üstelik vade farksız 6 taksit seçeneği ile Yolcu360’ta!

Adrese Teslim Araç Seçeneği

Yolcu360’a bağlı çok sayıda kiralama ofisi bu zor günlerde destek olmak için ‘adrese teslim araç’ seçeneği sunuyor. Bu sayede aracınızı evinizin önünden alabiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken Yolcu360.com veya Yolcu360 mobil uygulamasına girerek filtreler bölümündeki ‘araç teslim şekli’ kısmından ‘adrese teslim’ bölümünü seçmek. Bu adımdan sonra bu hizmeti veren firmalar ve ilgili araçlar listelenecektir.

Ulaşımı Kolaylaştıran Fiyat: Aylık Araç Kiralama 2000 TL

Ülkemizin ve dünyanın geçirdiği bu zorlu sürede işe gitmek zorunda olan veya zorunlu ulaşımı olanlar için de aylık araç kiralama 2000TL’ ye kadar düştü. Toplu ulaşım seçeneklerini bu sürede kullanmak istemeyen, sadece birkaç kişi veya bireysel yolculuk yapmak isteyen misafirlerimiz Nisan sonuna kadar aylık 2000TL’den araç kiralayabilir.

Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 6 Taksit!

Ekonomik olarak da zor geçen bugünlerde tüm kredi kartlarına 6 taksit seçeneği üstelik vade farksız olarak Yolcu360’ta.

İlgili Yazılar

Siz Rahat Ulaşım Sağlayın Diye, İndirimleri Katladık!

Yolcu 360

Kitapkoala ve Yolcu360 işbirliği ile siz gezin, siz okuyun kazanan hayvanlar olsun!

Yolcu 360

Yolcu360’tan çok özel Ramazan Bayramı kampanyası! Şimdi kirala avantajı yakala!

Yolcu 360

Yorum Bırak