Yolcu360
Araç kiralama

Adana Havalimanı Rent a Car Firmaları

Adana havalimanında hangi rent a car firmaları var? diye merak edenler için havalimanının resmi web sayfasından aldığımız bilgileri sunuyoruz…

Adana Havalimanı Rent a Car Firmaları

Ülkemizin en eski havalimanlarından olan Adana Havalimanı, iç hat uçuşlarına 1937 yılında başlamış. Yapılan geliştirmeler ile birlikte 1956 yılında uluslararası uçuşlara da açılmış. Yıllık ortalama 5.5 milyon yolcuya hizmet veriyor.

Adana Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri

En geniş kapsamlı araç kiralama listelerinden birine sahip olan Adana Havalimanı’nda araba kiralama ofisi bulunan firmalardan biri de AVIS. Bu alandaki deneyimi ve avantajlı kiralama seçenekleri ile bilinen marka, 40 yıldır ülkemizde hizmet veriyor ve ülkemizdeki ilk araç kiralama şirketi. Adana Havalimanı AVIS ofisi ve genel olarak markanın tüm ofisleri, müşteri hizmetleri ile de etkili bir yol yardımı sunuyor.

Sektörde dünya genelinde en eski firmalardan biri olan Budget’ın Adana Şakirpaşa Havalimanında ofisi var. Budget’da yalnızca araç kiralayabildiğiniz gibi aracı şoförlü kiralama şansına da sahipsiniz. Uçuş mili kazandıran kampanyalarıyla öne çıkan Budget’ın geniş bir araç yelpazesine sahip olduğunu da belirtelim.

Adana, Kayseri, Gaziantep ve Mersin bölgesinde hizmet veren Mayn da Adana Havaalanındaki araç kiralama firmaları arasında. VIP araçlarıyla öne çıkan firma, gün geçtikçe büyüyen bir yapıya da sahip.

Genelde kampanyalarıyla öne çıkan Garenta, geniş araç filosuyla da biliniyor. Garenta’da rezervasyonunuzu web sitesi üzerinden veya telefonla yaptırabiliyorsunuz. Firmada ayrıca, bulunduğunuz bölgeye özel, sürekli yenilenen yeme – içme ve yazlık mekanlarda indirim avantajı da var.

2004 yılından bu yana bölgede hizmet veren KırmızıCar, Adana’daki en geniş araç filosuna sahip. Özellikle uygun fiyat politikasına önem veren marka, Adaba Havalimanı araç kiralama kampanyaları ile dikkat çekiyor.

Ekonomik fiyat politikası, kaliteli hizmet ve servis ağına sahip Enterprise, Adana Havalimanı’nda ofisi bulunan araç kiralama firmalarından bir tanesi. Filsoundaki araç sayısının fazlalığı ve marka – model çeşitliliği ile öne çıkan Enterprise uygun seçeneklere sahip kampanyaları ile de biliniyor.

Siz aracınızı değil, aracınız sizi beklesin sloganıyla hareket eden Hasgül Car Rental & Transfer, kaliteli orta sınıf araçlarıyla ön planda yer alıyor.

Adana bölgesinde hizmet veren Favori Turizm ve Rent A Car, full kasko, indirimli fiyat ve yol yardımı gibi hizmetlerin tamamını ücretsiz sunuyor.

Adana havalimanı araç kiralama seçenekleri için yolcu360.com üzerinden hızlıca fiyatları inceleyebilir ve güvenle rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrıca Adana merkez’den araba kiralamak ve Adana ilçelerinden araç kiralamak için de sistem üzerinden en uygun fiyatları görebilir, hızlı ve kolay bir biçimde işlemleri tamamlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Sivas Aylık Araç Kiralama Fiyatları

Yolcu360

HB Kiralama Fiyatları

Yolcu360

Bursa Aylık Araç Kiralama

Yolcu360

Yorum Bırak