Yolcu360 Blog
Car dealership.Young man receiving car key from saleswoman.

9 Taksitle Araç Kiralama

9 taksitle araç kiralama imkanı var mı? Taksitle araba kiralama ya da kredi kartına taksitle araç kiralama nasıl yapılır? En uygun kiralık araç nereden bulunur? Detaylar için okumaya devam edin…

9 Taksitle Araç Kiralama

Bugün Türkiye’de araç kiralama konusunda neredeyse yüzlerce farklı opsiyon var. Dünya genelinde hizmet veren dev global markaların ofisleri de var, ülke genelinde hizmet veren ve globalleşen yerli markaların ofisleri de var,  İstanbul araç kiralama seçenekleri gibi bir şehre ya da ilçeye özgü yerel rent a car ofisleri de var…

Bir rent a car şirketinin güvenilirliği büyüklüğü ile ölçülmez ama global zincirlerin sistemli olma ve belirli bir standardı sağlama konusuna daha fazla kafa yordukları da bir gerçek. Diğer yandan yerel hatta butik rent a car seçenekleri arasında da dünya devlerinin yakalayamadığı hizmet kalitesini sunabilenler var. Peki, siz, araç kiralarken neyi önemsiyorsunuz?

Uygun Fiyata Araç Kiralama

Araç kiralamada konfor, kaliteli hizmet ama en çok da uygun fiyat aranıyor. Pek çok kişi araba kiralarken en uygun fiyatlı seçeneğe ulaşmak istiyor. En uygun fiyatlı kiralık araba seçeneğini bulmak istiyor. Örneğin İzmir Adnan Menderes Havalimanında en uygun fiyatlı kiralık aracı seçmek, Antalya Havalimanı en ucuz rent a car seçeneğine erişmek ya da Konya’nın en uygun kiralık aracını bulmak istiyor.

Bulunduğunuz bölgedeki en uygun fiyatlı kiralık araç için yolcu360.com ile hızlı ve kolay bir biçimde fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Örneğin İzmir Bornova araç kiralama fiyatlarına bakmak üzere yolcu360.com ana sayfasına lokasyon bilgisini ve belli ise araç kiralayacağınız tarih aralığını girin. Tarihler belli değilse sadece lokasyon girerek de fiyatlara bakabilirsiniz. Karşınıza İzmir Bornova’daki rent a car ofislerinin müsait olan araçlarından oluşan uzun bir liste çıkacak. Uzun, çünkü seçeneğiniz çok. Başka bir deyişle seçenekler sadece bir rent a car ofisi ile sınırlı değil.

İster günlük ister aylık 9 taksitle araç kirala!

İstanbul araç kiralama fiyatları da şu sıralarda oldukça uygun. Günlük kiralamalarda olduğu gibi aylık araç kiralama seçeneklerinde de ödemelerinizi 9 taksitle gerçekleştirebilir, 1 yıla kadar uzatılabilen aylık araç kiralamalarla uzun dönemli olarak ayağınızı yerden kesebilirsiniz. Ankara araç kiralama fiyatları da size iş gezileriniz için cazip fırsatlar sunuyor.

Aylık araç kiralama sizi vergi, muayene ve kasko gibi masraflardan kurtardığı gibi araç sahibi olmadan, araç sahibi gibi yolculuk yapmanızı sağlar. Üstelik ödemeyi 9 taksitle yapabilme imkanı da olduğunda en ekonomik yoldan araçla seyahat etmenin yolu Yolcu360’tan geçiyor!

yolcu360.com rent a car listesinden neler var?
  1. Müsait araçların hangi rent a car şirketinden kiralık olduğu bilgisi.
  2. Aracın markası ve modeli
  3. Aracın rengi
  4. Şanzıman tipi
  5. Yakıt tüketim şekli (kiralık dizel, kiralık LPG, kiralık benzinli)
  6. Günlük kiralama fiyatı
Bu bilgilerle ne yapılır?
  1. Fiyatları karşılaştırabilir, en uygun fiyatlı seçeneği bulabilirsiniz.
  2. Listeyi en uygun fiyatlıdan başlayacak şekilde filtreleyebilir ve Bornova’daki en ucuz kiralık arabayı bulabilirsiniz.
  3. Aradığınız özel bir araç tipi varsa onun hangi Bornova rent acar ofisinden kiralık olduğunu bulabilirsiniz.
Kredi Kartına Taksitle Oto Kiralama

Yukarıda pek çok kişinin araç kiralama yaparken fiyat konusuna odaklandığından bahsettik. Diğer yandan araç kiralamada taksit imkanı da önemli. Pek çok kişi kredi kartına taksitle oto kiralama yapmak hatta bu işi online olarak yapmak istiyor. Yani internetten kredi kartına taksitle araba kiralama konforunu istiyor. Rent a car şirketlerinin bazıları, kredi kartına taksit imkanı sunuyor. Bazı rent a car firmaları bu konuda katı olabiliyor. Ancak rent a car şirketi fark etmeksizin yolcu360.com ile kredi kartına 9 taksitle araç kiralama yapabilirsiniz.

Koşulsuz İptal Yapabilme

Araç kiralarken en uygun fiyatlı kiralık oto seçeneğini bulmak, kredi kartına taksitle oto kiralama yapabilmek ve bir de planlar değişirse sorgusuz sualsiz iptal edebilmek…Büyük konfor olurdu. Araç kiralamada koşulsuz iptal seçeneği de yolcu360.com’da var. yolcu360.com sistemi üzerinden araç kiralama yaptığınızda ilgili rent a car şirketinden bağımsız olarak yolcu360.com güvencesiyle koşulsuz iptal yapabilirsiniz. Planlarınız değiştiğinde yolcu360.com’un ödüllü misafir hizmetlerini arayarak iptal işlemi yaptırabilirsiniz. Yani İstanbul araç kiralama seçeneklerini değerlendirip kiraladığınız aracınızın rezervasyonunu dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

 

Yorum ekle