Yolcu360
İzmir Karaburun
Araç kirala ve gez Araç kirala ve keşfet Faydalı bilgiler Güncel

30 Ağustos Zafer Bayramı Tatilinde Gidilebilecek Keyifli Rotalar

Bayram tatilleri çalışanlar için küçük ama etkili molalar oluyor. Bu yıl Zafer Bayramı tatili cuma gününe denk geldiğinden, çalışanları 3 günlük bir tatil bekliyor. Araç kiralama yapılarak konforlu bir 3 gün geçirebilirsiniz.  Peki 30 Ağustos Zafer Bayramı tatilinde nereye gidilir? Sizler için bu tatilde gidebileceğiniz rotaları derledik.

“Ben kafa dinlemek istiyorum, yoruldum!” diyenler için;

Bolu şahane bir rota. Bolu Gölcük Gölü Tabiat Parkı tam da şehrin stresini atabileceğiniz, bol oksijenle rahatlayabileceğiniz yerlerden biri. İznik de bu anlamda güzel alanlar sunuyor. Detaylar için buyurun:

“İstanbul’a yakın olsun, ama bol doğa olsun” diyenler için;

Sakarya uygun bir tatil rotası. Yemyeşil doğası, denize girilebilecek alanları ile kısa bir tatil vadediyor. Özellikle Karasu’da hem denize girebilir hem de doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Yuvacık’ta keyifli bir kahvaltı ile başlayarak İstanbul’a yakın konumuyla İstanbul araç kiralama yapılarak gidebileceğiniz yerlerle ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz:

“Karadan değil denizden gidilen bir yer istiyorum” diyenler için;

Bir vapurluk mesafedeki Adalar kurtarıcı oluyor. Lezzetli restoranlar, gün batımları ve deniz tatilini bir arada bulabileceğiniz Adaların yanı sıra yine deniz yolculuğu sonunda ulaşabileceğiniz Bursa ve Yalova uygun noktalar. Gidilebilecek yerlerle ilgili detaylar için buyurun:

“Ne İzmir’den ne de şirin Ege köylerinden vazgeçemem” diyenler için;

3 günlük tatil İzmir’e gitmek için yeterli 🙂 İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama seçeneği ile birbirinden güzel koyları ve plajları ve birbirinden şirin İzmir köylerini gezebilirsiniz. Detaylar aşağıda:

“Kamp yapmak istiyorum, yok mu şöyle yakın ve güzel bir kamp alanı?” diyenleri ise şöyle alalım:

Çadırımı, sırt çantamı alıp yıldzıları izleyerek uyumak isteyenleri de unutmadık:) İdeal kamp rotaları için aşağıdaki içeriklere bakabilirsiniz.

İyi tatiller!

Yola çıkmadan önce güzel bir yolculuk için bu önerilerimize de kulak verin :)

İlgili Yazılar

Vaşa Yaylası: Terk edilmiş güzellik / Rize / Karadeniz

Yolcu 360

Triger Kayışı Değişim Fiyatı Nedir?

Yolcu 360

Gurur Veren Bir Kariyer ve Arka Plandaki Acılar: Kenan Sofuoğlu

Yolcu360

Yorum Bırak