Yolcu360
Araç inceleme

2021 Nissan Qashqai İncelemesi

⏱: 3 dk

Kendi modelini yeniden yaratmayı hedefleyen Nissan markası, uzunca bir süredir üzerinde durduğu yeni sınıf modelini yavaş yavaş tanıtmaya başlıyor. Geçtiğimiz Kasım ayında kamuflajlı fotoğraflarıyla konuşulan Qashqai 2021 modeli, bu sefer de kabin fotoğraflarıyla adından söz ettiriyor. Sıradışı değişimleriyle yeni neslin Qashqai’si olmaya gelen 2021 Nissan Qashqai kokpiti ile de bunu kanıtlama peşinde. Paylaşılan fotoğraflarla da görünüyor ki yeni Qashqai yenilenen dijital ekranı ve zaten kaliteli olan malzemelerinin de geliştirilmesiyle göz kamaştıracak. Sizde araç kiralama seçeneklerini değerlendirerek Nissan marka bir aracı deneyimlemeye ne dersiniz? 🙂

2021 Qashqai Modelinde Neler Var?

Kaynak: https://www.autoexpress.co.uk/

Paylaşılan fotoğraflarla birlikte Nissan hedefine ulaşmak için kendisini baştan yazmış. Konsolun yukarıya taşınarak merkez kısmında bulunan multimedya ekranı 9 inçlık ebatıyla araç kullanıcılarına hizmet edecek. Direksiyon arkasında bulunan ve tamamen yenilenen 12.3 inçlik boyutuna sahip dijital gösterge ekranı sürücülere büyük kolaylık sağlayacak gibi duruyor. Hemen üzerinde ise 10.8 inçlik baş üstü ekranı yer alıyor. Bu sayede sürücünün görüş açısını genişletecek olan Nıssan’ın karoseri ise verilere göre kendi segmentlerin en büyüğü.

Kaynak: https://automonews.com/
  • Kablosuz Apple bağlantısı 
  • USB kablo ile akıllı telefon bağlantısı 
  • Kablosuz akıllı telefon şarj 
  • Isıtmalı direksiyon 
  • Masaj imkanı sunulan Napa deri formuna sahip koltuklar
  • Bagajda 10 hoparlör içeren ses sistemi  
  • Ambiyans aydınlatması 

Bunların yanı sıra 2021 Nissan Qashqai geniş bagaj ve ferah bir kabine sahip. Arka diz mesafesi 28 mm artırılarak 608 mm’ye çıkartılmış ve hem ön hemde arka baş mesafesi 15 mm daha iyi hale getirilmiş. Arka süspansiyonlara yapılmış yeniliklerle yükleme yüksekliği 20 mm alçalmış, bagaj hacmini ise 74 litre büyüterek geniş alan kazandırmıştır. Dizel motor ise yeni nesil Qashqai de bulunmayacak.

Nissan, yeni Qashqai karoserinde ultra yüksek dayanıklı çelik kullandıklarını özellikle belirtiyor. Bu da yeni nesil Qashqai’nin gövdesinin daha da sertleştirmesinin yanısıra hafif olmasınıda sağlıyor.

Üretimini İngiltere’de gerçekleştirecek olan Nissan Qashqai, 2021 yılında Avrupada satışa sürülecek.

Dizel Nissan Qashqai İncelemesi

2021 Nissan Qashqai Fiyatları Belirlendi mi?

Kaynak: https://www.autoexpress.co.uk/

2021 Nissan Qashqai’nin fiyatları yeni yılla birlikte kesinleşecek ve duyurulacak şeklinde bir açıklama yapılmıştı.  Yeni fiyatlar gelmeden 2020 sonunda 

Nissan Qashqai’nin fiyat aralığı 240.100- 312.600 arasında değişiklik gösteriyordu. 

2019 Nissan Qashqai İncelemesi

Nissan Qashqai Kiralama Fiyatları Nasıl?

Kaynak: https://www.autoexpress.co.uk/

Nissan Qashqai kiralama fiyatları en çok merak edilenler arasında. Kiralık Nissan Qashqai seçeneği çok tutuluyor. SUV karoser ve ekonomik yakıt tüketimi bunun ana nedeni. Kullanıcıların çok tercih ettiği kiralık Qashqai fiyatları için yolcu360.com rehberliğinde ilerleyebilirsiniz. Uyguna Nissan Qashqai kiralamak için yolcu360.com ile yüzlerce rent a car firmasının sunduğu fiyatları karşılaştırabilirsiniz. 

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama fiyatları için tıklayın!

İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama fiyatları için tıklayın!

Ankara Esenboğa Havalimanı araç kiralama fiyatları için tıklayın!

İlgili Yazılar

Toyota Corolla HB 1.8 Hybrid e-CVT İncelemesi

Yolcu 360

Mercedes A 200 Progressive 7G DCT

Yolcu 360

Cezeri Uçan Araba | Uçan Araba Türkiye

Yolcu 360

Yorum Bırak