Yolcu360 Hakkında

BİZ KİMİZ?

En son teknolojilere ve web uygulamalarına hakim, Silikon Vadisi kökenli uzman teknoloji ekibiyle, seyahatinizde ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri en uygun fiyat ve seçeneklerle sunmayı hedefleyen bir seyahat arama sitesiyiz. Hali hazırda sektörün ilk online araç kiralama hizmeti olarak lider sıralamasında konumlanmaktayız.

Big data teknolojisini kullanarak kişiye özel teklifler sunabilen Yolcu360 ailesi olarak, araç kiralama hizmetinde, globalde ve yerelde sektörün lider araç kiralama firmaları; Avis, Budget, Central, Europcar, Garenta, Hertz ve Sixt ile iş ortaklığı yapmaktayız.

Araç partnerleri ve yolcu arasında güvenilir bir köprü kuran Yolcu360 sistemimizle, 9 araç kiralama markasının toplamda 50.000 den fazla aracını 3 adımda karşılaştırarak size en kısa zamanda en uygun çözümü bulmayı hedefliyoruz. Yapılan rezervasyonlarda ek ücret veya depozito almadan kredi kartı veya banka kartı ile kolay ve güvenilir bir şekilde ödeme yapmanızı sağlıyoruz. Üstelik 9 taksite varan ödeme seçenekleri size çeşitli avantajlar sunuyoruz.

Sürekli geliştirilen ve yenilenen web sitemizi ziyaret etmeye başladığınızda ilginizi çekebilecek ve seyahatinizi kolaylaştıracak diğer tüm hizmetleri keşfetmeniz an meselesi…

-----

Türkiye Adresimiz: Akasya Sitesi Kent Etabı Çeçen Sokak A1 Blok No:41 Acıbadem İstanbul

Kuzey Amerika Adresimiz: 535 Mission St, 14th floor San Francısco California USA

Araç Kiralama Tel : 0 850 532 2765

Havalimanı Transferi Tel : 0 850 226 1990