Yolcu360 Hakkında

BİZ KİMİZ?

2013 yılında Silikon vadisinde temelleri atılan Yolcu 360, online araç kiralama hizmeti sunan Türkiye'nin lider araç kiralama sitesidir. 2016 yılında 20,000 den fazla sadık misafire hizmet vererek, önemli bir büyüme grafiği elde eden firmamız, 2017 yılında da Avrupa ve Kuzey Amerikada güçlü ortaklarıyla araç kiralama sektöründeki başarısını globale taşıma hedefindedir.

Big data teknolojisi ile kişiye özel teklifler sunarak, araç kiralama hizmetinde, globalde ve yerelde sektörün lider araç kiralama firmaları; Sixt Rent A Car, Garenta, Europcar, Avis, Budget, Windycar, Air Rent A Car, Rentgo, Dokay, Ekar Global, Goldcar, Circular Car Hire ile iş ortaklığı yapmaktayız. Araç kiralama firmaları ve siz misafirlerimiz arasında güvenilir bir köprü kuran web sitemizde, en güvenilir araç kiralama markalarının araçlarını 3 adımda karşılaştırarak size en kısa zamanda en uygun fiyatı ve seçeneği bulmayı hedefliyoruz. Yapılan rezervasyonlarda ek ücret veya depozito almadan kredi kartı veya banka kartı ile kolay ve güvenilir bir şekilde ödeme yapmanızı sağlıyor üstelik plan değişİkliğinizde en hızlı şekilde iade veya değişİklik işleminizi gerçekleştirerek herhangi bir mağduriyet yaşamanızı önlüyoruz. Tüm kartlara 9 taksite varan ödeme seçenekleri ile de size çeşitli avantajlar sunuyoruz.

Tüm işleyiş ve operasyonlarımızın temelinde siz misafirlerimize mutlu ve keyifli bir deneyim yaşatabilmeyi amaçlıyoruz. Bu bağlamda, eğer bir hata ya da eksiğimizi görürseniz ya da bir soru, öneri veya tavsiyeniz olursa, bize her zaman info@yolcu360.com email adresimizden ya da 0 850 532 2765 nolu çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz. Söyleyeceğiniz her kelime bizler için çok kıymetlidir.

-----

Türkiye Ofisi: Akasya Sitesi Kent Etabı Çeçen Sokak A1 Blok No:41 Acıbadem İstanbul

Amerika Ofisi: 535 Mission St, 14th floor San Francisco California USA