Yolcu360 Hakkında

BİZ KİMİZ?

En son teknolojilere ve web uygulamalarına hakim, Silikon Vadisi kökenli uzman teknoloji ekibiyle, seyahatinizde ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri en uygun fiyat ve seçeneklerle sunmayı hedefleyen bir seyahat arama sitesiyiz. Hali hazırda sektörün ilk online araç kiralama ve havalimanı transfer hizmeti olarak lider sıralamasında konumlanmaktayız.

Big data teknolojisini kullanarak kişiye özel teklifler sunabilen Yolcu360 ailesi olarak, araç kiralama hizmetinde, globalde ve yerelde sektörün lider araç kiralama firmaları; Avis, Budget, Central, Enterprise, Europcar, Garenta, Hertz ve Sixt ile havalimanı transferi hizmetinde ise Secure Drive ve ile iş ortaklığı yapmaktayız.

Araç partnerleri ve yolcu arasında güvenilir bir köprü kuran Yolcu360 sistemimizle, 9 araç kiralama markasının toplamda 50.000 den fazla aracını 3 adımda karşılaştırarak size en kısa zamanda en uygun çözümü bulmayı hedefledik. Yapılan rezervasyonlarda ek ücret veya depozito almaz ve kredi kartı veya banka kartı kullanarak kolay ve güvenilir bir şekilde ödeme yapmanızı sağlıyoruz. Üstelik 9 taksite varan ödeme seçenekleri size çeşitli avantajlar sunuyoruz.

Havalimanı transferi tarafındaki iş ortaklarımız ile yolcularımıza özel cazip fiyat hizmetinden faydalanmanız için 0850 2261990 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Sürekli geliştirilen ve yenilenen web sitemizi ziyaret etmeye başladığınızda ilginizi çekebilecek ve seyahatinizi kolaylaştıracak diğer tüm hizmetleri keşfetmeniz an meselesi…

ADRES

Akasya Sitesi Kent Etabı A1 Blok No:41 Acıbadem / İstanbul