Yolcu360 Hakkında

BİZ KİMİZ?

Yolcu 360, web sitesi üzerinden araç kiralama hizmeti sunan Türkiye'nin alanında ilk seyahat arama platformudur. 2016 yılında 20,000 den fazla misafire hizmet vererek, hatrı sayılır bir büyüme grafiği elde eden firmamız, 2017 yılında da Avrupa ve Kuzey Amerikada güçlü ortaklarıyla hem araç kiralama hem de otel sektöründe başarısını globale taşıma hedefindedir. Araç kiralama bölümünde, sektörün önde gelen 7 markasının 50,000'den fazla aracı ile hizmete başlayan platformumuz, San Francisco ve İstanbul'da eş zamanlı olarak çalışan deneyimli bir ekip tarafından yönetilip, geliştirilmektedir.

Big data teknolojisi ile kişiye özel teklifler sunarak, araç kiralama hizmetinde, globalde ve yerelde sektörün lider araç kiralama firmaları; Garenta, Avis, Budget, Central, Europcar, Rentgo ve Sixt ile iş ortaklığı yapmaktayız. Araç partnerleri ve misafirlerimiz arasında güvenilir bir köprü kuran web sitemizde, en güvenilir araç kiralama markalarının araçlarını 3 adımda karşılaştırarak size en kısa zamanda en uygun çözümü bulmayı hedefliyoruz. Yapılan rezervasyonlarda ek ücret veya depozito almadan kredi kartı veya banka kartı ile kolay ve güvenilir bir şekilde ödeme yapmanızı sağlıyoruz. Üstelik plan değişikliğinizde en hızlı şekilde iade işleminizi gerçekleştirerek herhangi bir mağduriyet yaşamanızı önlüyoruz. 9 taksite varan ödeme seçenekleri ile de size çeşitli avantajlar sunuyoruz.

Sürekli geliştirilen ve yenilenen web sitemizi ziyaret etmeye başladığınızda ilginizi çekebilecek ve seyahatinizi kolaylaştıracak birçok hizmet bulabilirsiniz. Tüm soru, öneri ve tavsiyeleriniz için info@yolcu360.com veya 0 850 532 2765 nolu çağrı merkezimizden bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

-----

Türkiye Ofisi: Akasya Sitesi Kent Etabı Çeçen Sokak A1 Blok No:41 Acıbadem İstanbul

Amerika Ofisi: 535 Mission St, 14th floor San Francisco California USA